Zdjęcia najpiękniejszą pamiątką

Razem z mężem bardzo długo staraliśmy się o dziecko. Ciągle chodziliśmy po różnych lekarzach, mieliśmy wszystkie wyniki w porządku, ale jednak ciągle się n ie udawało. Już w pewnym momencie całkiem straciliśmy nadzieje na cokolwiek. Jaka była nasza radość, jak się okazało, że jestem w ciąży. Nie mogliśmy uwierzyć w nasze szczęście. Coś niewyobrażalnego. 

Zachować ten czas na zdjęciach 

fotografia ciążowa - BydgoszczPrzez całą ciąże czułam się świetnie. Miałam świetne wyniki, bardzo dobre samopoczucie i generalnie na nic nie narzekałam. Chciałam wręcz zatrzymać ten czas, jak najdłużej się da. Rozmawiałam z wieloma koleżankami, które już mają dzieci i wszystkie polecały mi jedną rzecz, a mianowicie sesje ciążową. Na początku byłam do tego sceptycznie nastawiona, bo jakoś nie mogłam sobie tego wyobrazić, ale jak się na tym dłużej zastanowiłam, to doszłam do wniosku, że miło byłoby mieć taką pamiątkę z tego okresu. Na pewno będę na takie zdjęcia patrzeć z dużym sentymentem za jakiś czas i miło to wspominać. Fotografia ciążowa – Bydgoszcz wprost opiewa z takich usług. Postanowiłam, że poszukam takiej oferty i zorientuje się w temacie. Koleżanki też podrzuciły mi namiary na fotografów, którzy wykonywali im takie sesje. Popatrzyłam, poczytałam opinie, obejrzałam przykładowe zdjęcia i musiałam teraz wybrać najbardziej odpowiedniego. Poprosiłam o pomoc męża. Razem zdecydowaliśmy się na jedną dziewczynę, która miała przepiękne zdjęcia, takie subtelne i delikatne. O takie mi właśnie chodziło. Nie chciałam aby ta sesja była taka wymuszona, ustawiona i sztuczna. Bardziej chciałam mieć takie naturalne zdjęcia, a ta dziewczyna właśnie w takich się specjalizowała, więc nie mogłam wybrać lepiej. Przed sesją okropnie się denerwowałam i stresowałam. Bałam się, czy te zdjęcia wyjdą ładnie, czy będą mi się podobać i czy pokażą, to co chciałam, żeby ukazały. 

Dziewczyna, która wykonywała mi zdjęcia okazała się być prawdziwą profesjonalistką. Bardzo mi pomogła w trakcie sesji. Widziała, że trochę się tym denerwuje, więc starała się jak mogła, aby rozluźnić atmosferę. Natomiast jeżeli chodzi o zdjęcia, to wyszły przepięknie. Nie mogłam mieć lepszej pamiątki niż to. Od razu wiedziałam, że koniecznie muszę zrobić taką samą pamiątkę mojemu maluszkowi, jak tylko się urodzi.