Zdjęcia dla biznesu

Od dziecka bardzo lubiłam fotografować. Pamiętam, kiedy dostałam pierwszy aparat lustrzankę od dziadka, od razu wyruszyłam na polowanie pięknych ujęć. Dziadek pokazał mi, jak wszystko w aparacie należy ustawiać, ja to złapałam w lot i zaczęłam pstrykać. Mój ulubiony sposób wolnego czasu to było  pstrykanie zdjęć, a potem wywoływanie ich w ciemni (było to bowiem jeszcze przed erą aparatów cyfrowych, czyli lata świetlne temu).

Profesjonalne zdjęcia produktów

profesjonalna fotografia produktowa w bydgoszczyNa studia poszłam oczywiście na fotografikę, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności i szlifowałam talent. Studia bardzo dużo mi dały, sporo się nauczyłam i po studiach ruszyłam z fotografowaniem w celach zarobkowych. Dość długo szukałam odpowiedniej dla siebie niszy, maiłam bowiem wokół siebie konkurencję w postaci bardzo wielu świetnych fotografików. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, ze stosunkowo mało jest fotografików zajmujących się fotografią produktową i postanowiłam właśnie tym się zająć. Obecnie świadczę usługi dla bardzo wielu agencji reklamowych, które zajmują się promocją produktów swoich klientów. Od jakiegoś czasu profesjonalna fotografia produktowa w Bydgoszczy stała się coraz bardziej popularna, ja jednak nie obawiam się o swoją pracę, ponieważ mam już bardzo ugruntowane miejsce na rynku, robię zdjęcia bardzo wysokiej jakości i mam wielu stałych klientów. Myślę, ze poza wysoką jakość zdjęć do moich atutów należy również bardzo konkurencyjna cena, którą wygrywam z moim konkurentami. Wykonuję bardzo rożne rodzaje zdjęć, poczynając od zdjęć potraw do menu restauracji, poprzez zdjęcia różnych artykułów spożywczych, na zdjęciach szamponów i zabawek kończąc. Dzięki moim zdjęciom potencjalni odbiorcy fotografowanych przeze mnie produktów mają możliwość zapoznania się z ich istnieniem, a jest to pierwszy krok do zakupu.

Dala bardzo wielu firm kluczowe jest zaprezentowanie w korzystnym świetle swoich produktów. Do tego właśnie służy fotografia produktowa, która przede wszystkim pozwala klientowi zapoznać s ie zdanym produktem, a następnie skłania klienta do jego zakupu. Bez odpowiednich zdjęć swoich produktów wiele firm nie zajmowałoby na rynku obecnie takiego miejsca, jakie zajmuje i nie miałoby tak dużej sprzedaży. Szczególnie ważna jednak jest wysoka jakość wykonanych zdjęć.