Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Zakupy z wygodną torebką - wedkarstwokatowice.pl

Zakupy z wygodną torebką

Torebka damska to nieodzowny element każdej stylizacji. Nieważne czy wieczorowe wyjście czy do pracy cz też codzienny spacer z dzieckiem. Jedno jest pewne wyjście z domu równoznaczne jest z doborem torebki. A gdy czas na zakupy potrzebujemy nade pakowanej torebki.

Czy torebki typu shopper to jest to?

pojemna torebka shopperazwa pojemna torebka shopper zaczerpnięta została z angielskiego,gdzie ogólnie rzecz ujmując ” shopping” oznacza zakupy. Każda kobieta wie, że torebka na ów zakupy musi być obowiązkowo pojemna i wygodna w noszeniu, nierzadko sporych ciężarów. Z tych oto względów pojemna torebka shopper winna mieć szerokie rączki – najlepiej podwójne, w dwóch kompletach- krótsze do ewentualnego niesienia w dłoniach i dłuższe z możliwością przewieszenia na ramię. Najważniejsze jest pojemne wnętrze, które charakteryzuje się zwyczajowo jedną, wspólną komorą, tak aby jak najwięcej zakupów pomieścić. Jeśli chodzi o fason, to jest on dość klasyczny, ale poszaleć z kolei można z kolorystyką i wzornictwem. Co to oznacza? Nic innego jak to, iż pojemna torebka shopper może być na przykład: z jeansowego materiału, z lnu, ze skóry naturalnej, tkaniny skóropodobnej,  ze sztruksu  czy każdej innej tkaniny tekstylnej. Modne w tym sezonie jesienno zimowym są toryby w kolorach soczystego pomarańczu, karmelowego brązu, wszelakich odcieni żółcieni, intensywnym zielonym czy karmazynowym odcieniu czerwieni. Ten sezon to dodatki w nasyconych, intensywnym barwach, które można rewelacyjnie zestawić ze stonowanymi szarościami, granatem czy czernią. Polecam też torby typu shopper z wewnętrzną wyciąganą kosmetyczką, w której można przechowywać istotne, kobiece dodatki, a w razie konieczności – dy potrzeba większej pojemności – wyciągnąć ze środka. Zadbajmy przede wszystkim o to by torba miała wygodne i praktyczne rączki. Wystarczająco szerokie, wytrzymałe i przyjemne dla dłoni i ramienia w noszeniu pakunków. Dobrym rozwiązaniem jest ich podszycie od spodu dodatkowym materiałem, przyjemnym, nieszorstkim dla ciała.

Nie ulega wątpliwości,że torba to kluczowy element garderoby. Torba typu shopper bag obowiązkowo powinna się znaleźć w naszej szafie jako torebka na wyjścia z przyjaciółką, na spacery z naszą pociechą czy wypady zakupowe. Wówczas najlepiej się sprawdza bo pomieści naprawdę wiele, a przy tym wygląda bardzo trendy.