Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Zabiegi mezoterapii mikroigłowej przy użyciu dermapena - wedkarstwokatowice.pl

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej przy użyciu dermapena

W gabinetach medycyny estetycznej oraz gabinetach kosmetycznych wykonuje się szereg zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających urodę. Najnowocześniejsze techniki pozwalają usunąć procesy starzenia skóry i poprawić jakość i wygląd cery. Wśród najbardziej lubianych przez klientki są zabiegi z wykorzystaniem licznych preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz zabiegi z botoksem i innymi wypełniaczami. Bardzo popularny jest zabieg mezoterapii igłowej. Polega on na wstrzyknięciu za pomocą bardzo cienkich igieł bezpośrednio pod skórę substancji aktywnych wpływających na procesy biologiczne oraz regeneracyjne w obszarze skóry. Zabiegi wykonuje się w znieczuleniu miejscowym celem podniesienia komfortu.

Rezultaty mikronakłuć dermapenem podczas zabiegu mezoterapii

mezoterapia mikroigłowa dermapenNajczęściej stosowany jest kwas hialuronowy wykazujący mocne działanie odmładzające i nawilżające, skutecznie usuwający i minimalizujący zmiany skórne w postaci zmarszczek i bruzd. Zabieg daje bardzo dobre efekty, które widać od razu. Wykonywane systematycznie znacznie poprawia wygląd skóry, wpływa na napięcie i sprężystość. Istnieje również możliwość zastosowania koktajli witaminowych i kwasu hialuronowego w innej technice za pomocą automatycznych urządzeń, jak dermapen. To także dająca dobre rezultaty efektowna mezoterapia mikroigłowa dermapen umożliwia wprowadzenie substancji za pomocą mikroigieł. Zabieg rozpoczyna od przygotowania twarzy i demakijażu, a następnie za pomocą dermapena ze specjalnym kartridżem i igłami wprowadza się substancję aktywną bezpośrednio pod skórę. Mezoterapia jest bardzo efektowna i sprawnie i szybko przebiega, często stosowane jest znieczulenie za pomocą maści, a efekt widać już na drugi dzień. Dermapeny działają intensywnie na skórę wykonując liczne mikronakłucia, które mobilizują skórę do szybszej regeneracji, a substancje aktywne wstrzykiwane podczas zabiegu odżywiają i nawilżają skórę. Systematycznie powtarzane zabiegi pozwalają opóźnić procesy starzenia skóry, likwidują drobne i większe zmarszczki, a także poprawiają napięcie skóry.

Mezoterapia mikroigłowa wykonuje się na twarz, szyję i dekolt, a także grzbiety dłoni. Preparaty podane w trakcie mikronakłuć intensywnie oddziałują na tkanki. Zabiegi wykonywane są w gabinetach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, a koszty uzależnione są od części ciała oraz użytego preparatu. Przynoszą bardzo dobre efekty i rezultaty wpływające na ogólny wygląd skóry. Opóźniają procesy starzenia i wpływają na szybszą regenerację i rewitalizację cery. Mogą być wykonane przy każdym rodzaju cery z uwzględnieniem przeciwwskazań związanych ze zdrowiem. Wszelkich informacji można zasięgnąć podczas wizyty konsultacyjnej, na której kosmetolog wyjaśnia wszystkie aspekty związane z zabiegiem mezoterapii.