Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Wysoka jakość bronzera naturalnego - wedkarstwokatowice.pl

Wysoka jakość bronzera naturalnego

W makijażu zawsze największy problem sprawiało mi konturowanie twarzy. Zawsze konturowanie wychodziło mi zbyt ciemne, a w dodatku pojawiały się plamy. Dopiero, kiedy dostałam do przetestowania bronzer z naturalnych składników zrozumiałam, że problem leżał nie w moich umiejętnościach, a po prostu w źle dobranych produktach, które zamiast mi pomagać jedynie szkodziły.

Idealnie dobrany bronzer do twarzy

bronzery do twarzy - naturalnePrzez długi czas malowałam się unikając konturowania twarzy ponieważ wychodziłam z założenia, że wyglądam w nim nienaturalnie. Być może moja twarz wydawała się na zdjęciach płaska, ale wolałam to, niż nieestetyczne kreski na policzkach. Nigdy nie potrafiłam dobrze rozblendować bronzera na twarzy i zawsze, albo wychodziły na mojej twarzy jakieś rude tony, które w ogóle nie pasowały do mojej karnacji, albo pojawiały się plamy, albo jedno i drugie. Parę miesięcy temu jednak koleżanka dała mi do przetestowania dwa bronzery do twarzy – naturalne składniki zawarte w tych produktach według mojej koleżanki miały sprawić, że znacznie lepiej będzie mi się pracowało z tymi kosmetykami. Z początku zastanawiałam się, jaki to może mieć wpływ na efekty końcowe w makijażu, a jednak okazało się, że koleżanka miała sto procent racji. Jeden bronzer był nieco ciemniejszy, ale oba posiadały ładne i chłodne odcienie, więc nawet ten ciemniejszy doskonale sprawdzał się przy mocniejszych makijażach. Poza tym oba doskonale się budowały i ani razu nie nabrało mi się zbyt dużo produktu na pędzel. Plam także nie zauważyłam, produkt równomiernie i gładko rozkładał się na mojej twarzy. To, co jednak mnie bardzo mile zaskoczyło to fakt, że zniknęły mi krostki, które miałam na policzkach. Wtedy też dotarło do mnie, że skoro jest to kosmetyk stworzony z naturalnych składników ma również działanie pielęgnujące.

Zachęcona działaniem bronzera postanowiłam samodzielnie już zakupić także inne kosmetyki naturalne do makijażu. Zdecydowałam się na początek kupić podkład oraz puder, które również bardzo pozytywnie oceniam. Podkład bowiem doskonale wtapia się w skórę i jest praktycznie niewyczuwalny na twarzy, z kolei puder idealnie utrwala wszystko i trzyma makijaż przez cały dzień w ryzach. Zauważyłam także, że stosując puder naturalny pod bronzer oraz na powieki pozostawia on delikatną powłoczkę, która jeszcze bardziej ułatwia pracę z kosmetykami.