Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Wielozadaniowa folia okienna - wedkarstwokatowice.pl

Wielozadaniowa folia okienna

Podczas wyboru folii do obiektu mieliśmy dość dużą zagwozdkę. Folie zabezpieczające były bowiem jednymi z najlepszych zabezpieczeń, zwłaszcza do obiektów położonych w centrum miasta. Folie lustrzane, natomiast, należały do najefektowniejszych ozdób okiennych, i były dostępne w bardzo odmiennych wariantach. Przez bardzo długi czas nie mogliśmy się zdecydować na zakup którejś z tych dwóch wersji folii do okien obiektu.

Uniwersalna folia okienna do okna wielkoformatowego

najlepsze folie lustrzane w warszawieZ pomocą przyszli nam nasi pracownicy, którzy posiadali folie zabezpieczające w domach od dłuższego czasu. Wskazali nam oni sklep lokalnego producenta, wykonującego bodaj najlepsze folie lustrzane w Warszawie. W ofercie owego producenta znajdowała się bardzo nietypowa folia, będąca połączeniem wariantu lustrzanego i zabezpieczającego. Folia ta nadal miała powierzchnię całkowicie lustrzaną, i spełniała rolę dekoracji, aczkolwiek była równie trwała i wytrzymała co standardowa folia bezpieczeństwa do okien, i mogła być używana jako dodatkowe zabezpieczenie obiektu. Folia ta była więc idealna do naszych potrzeb, gdyż łączyła zalety dwóch rodzajów folii, nad którymi nie mogliśmy się zdecydować. Cena folii była nieco wyższa od kosztów folii zabezpieczającej, co było dość zrozumiałe biorąc pod uwagę iż folia miała cechy zarówno wersji ozdobnej jak i ochronnej. Montaż takiej folii był pozornie bardzo prosty, choć zdecydowaliśmy się skorzystać z usługi montażu, oferowanej przez producenta. Taka folia musiała być bowiem położona na oknie bardzo dokładnie, z użyciem kilku preparatów specjalnie do tego przeznaczonych, a do tego zadania nie mieliśmy żadnego personelu. Folie po nałożeniu nie były odróżnialne od standardowej folii lustrzanej, i w ograniczonym stopniu zaciemniały również pomieszczenia w których były zamontowane.

Była to kolejna zaleta owych folii, jaka została bardzo szybko doceniona przez pracowników w biurach wystawionych na ciągłe nasłonecznienie. Taka folia mogła bez problemu służyć przez wiele lat, a przy prawidłowej konserwacji i czyszczeniu nie miała ona tendencji do odklejania się czy zmiany barwy, tak jak to ma miejsce w tanich, niekoniecznie jakościowych i wytrzymałych wariantach folii, przeznaczonych do krótkotrwałego użytku na oknach.