Urodziny w restauracji

Kiedy zbliżały się trzydzieste urodziny mojego chłopaka, chciałam wyprawić mu piękne przyjęcie. Niestety nasze mieszkanie było w trakcie remontu, także nie mogłam zaprosić naszych najbliższych do domu. W związku z tym musiałam znaleźć odpowiednią restaurację, która zorganizowałaby urodziny dla mojego ukochanego. Wszystko z nim ustaliłam i również posiadał on podobne zdanie na ten temat.

Wynajęcie restauracji na przyjęcie urodzinowe

restauracja na urodziny WrocławZbliżające się urodziny mojego chłopaka były dla mnie wielkim wyzwaniem. Były to urodziny trzydzieste, wobec czego wypadało, by urządzić je z większą pompą. Chciałam, byśmy świętowali je w doborowym towarzystwie naszych przyjaciół i bliskich. Niestety, nie mogłam przygotować przyjęcia dla chłopaka w naszym mieszkaniu, ponieważ było ono remontowane. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stała się restauracja na urodziny Wrocław to nasze ukochane miasto, w którym mieszkamy, wobec czego to właśnie w nim szukałam odpowiedniej restauracji. I znalazłam! Restauracja serwowała kuchnię włoską i polską, czyli nie było szans, że nie trafi w gusta naszych gości. Wszystko ustalałam z moim ukochanym, ponieważ nie było mowy o przyjęciu-niespodziance. Obydwoje nie lubimy takich atrakcji. Wspólnie ustaliliśmy również listę gości. Mój ukochany zaprosił na swoje urodziny telefonicznie swoich najbliższych. Wyczuwałam, że i on jest podekscytowany wizją nadchodzących urodzin.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od zorganizowania urodzin mojemu chłopakowi w restauracji, jestem bardzo szczęśliwa z naszego wyboru. Wybrana restauracja w stu procentach spełniła nasze oczekiwania. Zaserwowane dania były wręcz wyborne. Jestem przekonana, że jeszcze wrócimy do tej restauracji. Kto wie, może jeszcze kiedyś zorganizujemy tutaj czyjeś urodziny!