Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Udział w rodzinnej sesji terapeutycznej w Krakowie - wedkarstwokatowice.pl

Udział w rodzinnej sesji terapeutycznej w Krakowie

Prowadziłem spokojny tryb życia. Razem  z moją żoną i dziećmi mieszkałem w przyzwoitym mieszkaniu, miałem dobrą pracę i cieszyłem również dobrym zdrowiem. Nasze życie toczyło się swoim rytmem i przez wiele lat nie mieliśmy żadnych problemów. Dopiero niedawno, okazało się, że będziemy potrzebować pomocy.

Rodzinne sesje terapeutyczne w Krakowie

terapia rodzinna krakówKilka miesięcy temu nasi synowie zaczęli dziwnie się zachowywać. Ja również przyczyniłem się do takiego stanu rzeczy, ponieważ przez większość dnia nie byłem obecny w domu, a moi bliscy zaczęli to odczuwać. Wiedziałem, że należy to zmienić i zacząłem szukać profesjonalnej pomocy psychologicznej dla nas. Jeżeli potrzebna jest dobra terapia rodzinna Kraków z pewnością miał wiele do zaproponowania. Kilka tygodni później wspólnie udaliśmy się pierwsze spotkanie ze specjalistą. Podczas rozmowy, która tylko z początku była krępująca wyszły na jaw rzeczy, które tkwiły w nas od dawna. Nasz terapeuta w umiejętny i empatyczny sposób słuchał o problemach, a w odpowiednich momentach wyrażał swoje uwagi. Podczas kilku miesięcy spotkań nasza rodzina odzyskała dawną radość życia, a ja pracowałem nad tym., aby jak najczęściej być w domu. Dzięki terapii, na której nauczyliśmy się wiele o nas samych, mogliśmy na nowo zbudować relacje pomiędzy nami. Było to dla nas bardzo inspirujące doświadczenie, które już na zawsze zmieniło nasze podejście do wielu spraw. Cieszyłem się z tego, że moja rodzina odzyskała dawną chęć życia, a czas, który spędzaliśmy razem na tych spotkaniach został przez nas wykorzystany. Praca nad własnymi słabościami oraz opieka nad rodziną jest dla mnie bardzo ważna, dlatego cieszę się, że w porę udaliśmy się do specjalisty, który już od pierwszego spotkania wykazał się dużym wsparciem i empatią.

Niektóre wydarzenia w naszym życiu powodują, że czasem przestajemy zwracać uwagę na rzeczy ważne. Na szczęście, razem z moją żoną i dziećmi trafiłem do bardzo dobrego fachowca, który już od samego początku traktował nas jak partnerów i biegiem czasu zaproponował wiele rozwiązań psychologicznych dla mnie i moich bliskich.