Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Szukałem eksperta od pomiarów elektrycznych - wedkarstwokatowice.pl

Szukałem eksperta od pomiarów elektrycznych

Jestem właścicielem prężnie rozwijającej się firmy informatycznej. W tym roku miałem już otwarcie kilku nowych filii na terenie całego kraju. Zbliżało się kolejne tego typu wydarzenie. W pierwszej kolejności musiałem znaleźć odpowiednie miejsce. Udało mi się znaleźć ogromną powierzchnię biurową w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w zadziwiająco niskiej cenie. Po rozmowie z właścicielem, okazało się, że jest tutaj kilka rzeczy do zrobienia.

Potrzebowałem rzetelnych pomiarów elektrycznych

rzetelne pomiary elektryczne w krakowieJedną z najważniejszych rzeczy do zrobienia w pierwszej kolejności były rzetelne pomiary elektryczne W Krakowie tak jak w każdym mieście w naszym kraju, takie pomiary są niezbędne dla pomieszczeń pracowniczych. Wiedziałem, że sprawa nie może czekać, ponieważ bez absolutnej pewności czy sieć elektryczna jest w pełni sprawna nie ma szans aby podłączać tutaj sprzęt warty setki tysięcy złotych i narażać zdrowie pracowników. Lokalizacja była na tyle korzystna, że zdecydowałem się ponieść koszty tego przedsięwzięcia. Zacząłem szukać profesjonalnych elektryków z uprawnieniami do wykonywania pomiarów elektrycznych. Zależało mi na tym, aby wykonać je jak najszybciej oraz w możliwie jak najniższej cenie. Lokal był ogromny, co wiązało się z dużą ilością gniazdek i bezpieczników do sprawdzenia. Znalazłem wiele interesujących ofert, niestety większość z nich musiałem odrzucić z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania. Jeden z zawodowych elektryków z uprawnieniami do wykonywania pomiarów elektrycznych oferował nad wyraz niską cenę. Postanowiłem do niego zadzwonić. Okazało się, że niedawno ukończył szkolenie i szuka nowych klientów. Samą elektryką zajmuje się od ponad 15 lat. Jego doświadczenie przekonało mnie. Dzięki temu, że będę jego pierwszym klientem, udało nam się umówić już na następny dzień.

O ustalonej godzinie w moim nowo kupionym biurze pojawił się elektryk wraz z niezbędnymi narzędziami do wykonywania dokładnych pomiarów elektrycznych. Całe przedsięwzięcie żmudnego sprawdzania każdego gniazdka i bezpiecznika przebiegło nadspodziewanie szybko. Po skończonych pomiarach elektryk powiedział mi, że prześle wynik w postaci tabeli w ciągu kilku dni wraz z fakturą za usługę. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do klienta oraz szybkości usługi.