Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Sok z owoców noni - wedkarstwokatowice.pl

Sok z owoców noni

 

Niestety, choroba nowotworowa dotyka coraz większej części populacji w wieku starszym. Wiąże się ona z cierpieniem nie tylko osoby, która się z nią boryka, ale również jej rodziny. Medycyna nadal nie znalazła lekarstwa, które byłoby skuteczne w każdym przypadku nowotworu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób chorych, jak i ich rodziny poszukują innych sposobów na walkę z rakiem. Często decydują się oni na zakup takich preparatów, które nie mają żadnych badań.

Sok o przeciwnowotworowych właściwościach

sok z noni na rakaW takiej sytuacji, zanim zdecydujemy się na zakup warto dokładnie sprawdzić, czy produkty, które zamierzamy kupić naprawdę są skuteczne, a ich działanie znajduje potwierdzenie w badaniach naukowych. Jednym z preparatów, które mogą znaleźć takie zastosowanie jest sok z owoców noni. Owoce noni to nic innego jako owoce morwy indyjskiej, o które zrobiło się w ostatnim czasie naprawdę głośno. Okazuje się bowiem, że sok z tych owoców ma silne działanie przeciwnowotworowe. Naukowcy z całego świata badali, w jaki sposób owoce noni wpływają na rozwój nowotworu. Okazuje się, że sok ten hamuje proces onkogenezy, czyli przekształcania się zdrowych komórek naszego organizmu w komórki nowotworowe. Taki proces prowadzi nie tylko do rozwoju nowotworu, ale także do powstawania przerzutów. Można więc wywnioskować, że sok z owoców noni nie tylko hamuje rozwój już istniejącego nowotworu, ale także skutecznie zapobiega pojawianiu się przerzutów. Sok z noni na raka jest również doskonałym źródłem składników mineralnych oraz witamin, które są szczególnie ważne w przypadku niedożywienia towarzyszącego chorobie nowotworowej. Warto jest również zwrócić uwagę na to, jaką ilość soku możemy spożywać. Wydawać by się mogło, ze naturalne produkty nie mogą być niebezpieczne, jednak okazuje się, że przekroczenie pewnej dozwolonej dawki soku może być niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Bezpieczną dawką soku z owoców noni jest dawka wynosząca około kilkudziesięciu mililitrów. Nie należy przekraczać dawki czterdziestu mililitrów, ponieważ może się to przyczynić do problemów ze strony przewodu pokarmowego, między innymi do biegunki, mdłości, a nawet wymiotów. Regularne stosowanie soku z owoców noni może również wpłynąć pozytywnie na inne aspekty naszego zdrowia. Przykładem jest pozytywny wpływ na profil lipidowy, czy też na stan naczyń krwionośnych.