Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Skuteczny wykrywacz kłamstw - wedkarstwokatowice.pl

Skuteczny wykrywacz kłamstw

Życie w związku nie zawsze bywa kolorowe, ponieważ każdy z nas jest inny. Bycie ze sobą na dobre i na złe, wymaga wiele wysiłku i pracy od obydwu stron. Pierwsze lata w związku przeważnie przebiegają pod znakiem zauroczenia i wielkiej miłości, jednak często z czasem sytuacja diametralnie się zmienia. Ponad czterdzieści procent par się rozstaje z powodu zdrady.

Jak wykryć zdradę u partnera?

dobry wykrywacz zdradyPrzeważnie ludzie żyjący w długoletnich związkach dobrze się znają i potrafią rozpoznać, kiedy druga osoba kłamie w życiu codziennym. Jednak kiedy ich relacje się ochładzają i coraz częściej spędzają czas oddzielnie, to powstają sprzyjające warunki do ukrywania pewnych rzeczy. Najczęściej jest to zdrada, której skutki mogą diametralnie wpłynąć na dalszy ciąg życia dwojga ludzi. Kiedy mamy podejrzenia co do zdrady partnera, to najczęściej próbujemy na własną rękę to sprawdzić. Kiedy się to nie udaje, to można sięgnąć po bardziej skuteczne metody. Dobry wykrywacz zdrady, to wariograf, którego skuteczność wynosi niemalże sto procent pewności. Podejrzewana osoba musi się zgodzić na wykonanie badania przy jego użyciu w jednym z dwudziestu siedmiu oddziałów Instytutu Badań Wariograficznych. Jest ona dokładnie instruowana o jego przebiegu i musi być stale podłączona do odpowiedniej aparatury wykrywającej tętno. Długość badania wariografem zależy od ilości pytań, ale przeważnie trwa ono około godziny. Badana osoba, na zadane pytania może odpowiedzieć tylko – „tak” lub „nie” i na tej podstawie zapisywane są wyniki, które analizowane są zaraz po skończonym badaniu. Na wykorzystanie wykrywacza kłamstw do ustalenia zdrady, decyduje się niewielki procent par, ponieważ jest to badanie kosztowne, za które trzeba zapłacić od tysiąca do nawet tysiąca pięciuset złotych. Jednak jest ono ogólnie dostępne dla każdego, chętnego.

Nie jest łatwo wykryć zdradę, szczególnie jeżeli ktoś dobrze się ukrywa i potrafi skutecznie kłamać. Natomiast w konfrontacji z wykrywaczem kłamstw, już nie tak dużo osób może się uchronić ze swoją tajemnicą, ponieważ pytania są skonstruowane w taki sposób, aby sam podejrzany mógł w sposób nieświadomy się wydać. Oczywiście najważniejsze w badaniu są emocje, które są stale monitorowane przez wariograf i weryfikowane w połączeniu z konkretnym pytaniem.