Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Sklepy z samochodami dla dzieci - wedkarstwokatowice.pl

Sklepy z samochodami dla dzieci

Maluchy do pewnego wieku chcą być jak mam i tata, dlatego wiernie ich naśladują. Dziewczynki chcą się opiekować lalkami i gotować, a chłopcy chcą jeździć samochodami. W sprzedaży znajdziemy modele, które im to umożliwiają.

Modele samochodów na akumulator

sklep z samochodami na akumulator dla dzieciWiększość chłopców bawi się samochodzikami w swoim pokoju, lub na dywanie w salonie. Są to małe resorówki, które można zabrać do kieszeni na spacer. Jednak możemy dziecku sprawić wielką frajdę, kupując mu samochód na akumulator. Jest to model, który umożliwia zdalne sterowanie przez rodzica, lub samodzielne kierowanie przez dziecko. Sklep z samochodami na akumulator dla dzieci oferuje szeroki wybór modeli dla chłopców i dziewczynek. Sa to wierne kopie nowoczesnych i luksusowych samochodów jakie może my spotkać na ulicach, lu w telewizji. Większość samochodów jest w wersji cabrio, żeby maluchy mogły szybo i łatwo wsiąść i wysiąść. Auto posiada boczne lusterka, działające światła z przodu i z tyłu, oraz głośny klakson. W środku znajdują się dwa, wygodne fotele dla kierowy i pasażera, a więc z powodzeniem może nim jeździć dwójka maluchów. Oczywiście najważniejszym elementem auta jest ruchoma kierownica i pedały gazu i hamulca jak w prawdziwym samochodzie. Jest on zasilany na niewielki akumulator, który pozwala na jazdę na najszybszym biegu nawet przez pięć godzin. Z tyłu auta znajduje się niewielki bagażnik, do którego dzieci mogą schować najpotrzebniejsze rzeczy, albo swoje skarby. Jeżeli dzieciom się znudzi kierowanie, to rolę kierowcy może przejąć rodzic.

Chyba nie ma dziecka, które by nie chciało mieć takiego samochodu na akumulator. Jest on świetną alternatywą dla roweru, hulajnogi, czy rolek. W ten sposób mogą one zwiedzać okolice z nowej perspektywy, która z pewnością sprawia im wiele radości.