Serwis od rolet spisał się na medal

Kilka miesięcy temu porzuciliśmy z mężem i dziećmi mieszkanie w głośnym, wiecznie zakorkowanym i dużym mieście na rzecz pięknego i uroczego domku za miastem. Trafiła nam się świetna okazja i nie zastanawialiśmy się długo. Sprzedaliśmy mieszkanie w bloku i kupiliśmy domek. Teraz mamy piękny ogród, krajobraz na który uwielbiamy patrzeć, ale i też pełno innych obowiązków, które podczas mieszkania w bloku, nas nie dotyczyły. 

Problem z roletami za oknem 

serwis rolet zewnętrznych w WarszawieTak, jak już wspominałam, doszło nam sporo nowych obowiązków, ale też problemów. Musieliśmy ustalić dyżury, co do na przykład koszenia trawy, zajmowania się ogrodem, sprzątania garażu, czy pomocy przy sprzątaniu tego domu. Nie ma co ukrywać – powierzchnia jest dużo większa niż trzy pokojowe mieszkanie, więc i sprzątania jest dużo więcej. Natomiast, jeżeli chodzi o problemy, to pojawiają się różne. Najnowszy wiązał się z naszym bezpieczeństwem. Musieliśmy szybko znaleźć dobry serwis rolet zewnętrznych w Warszawie. Ostatnio zacięły się u nas rolety na parterze. Stanowi, to dla nas duży problem, bo jednak jest, to dla nas jakaś forma bezpieczeństwa, zwłaszcza, że mąż dosyć często wyjeżdża w sprawach służbowych i zostaje z dziećmi sama. Czujemy się wtedy dużo bezpieczniej, kiedy możemy zaciągnąć rolety antywłamaniowe i nie przejmować  się, czy ktoś może wejść, czy też nie. Udało nam się znaleźć firmę, która miała bardzo dobre oceny i opinie w internecie – była po prostu godna polecenia. Zadzwoniliśmy i panowie umówili się z nami na dogodny dla nas termin. Powiedzieliśmy im przez telefon co się mniej więcej dzieje, a oni mogli już zabrać odpowiedni sprzęt i być w miarę przygotowanym. Panowie przyjechali o umówionej godzinie i to co do minuty. Popatrzyli w czym jest problem i wzięli się do pracy. Zajęło im to może 40 minut i wszystko działało, jak trzeba. Myślałam, że naprawa trochę potrwa lub co gorsza okaże się, że nie da naprawić i trzeba będzie kupić nowe. 

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na te przeprowadzkę. Mimo nowych obowiązków i problemów, to naprawdę nikt nie narzeka. Tutaj możemy spokojnie odpocząć i nabrać sił na kolejne wyzwania. Ostatnio, kiedy dowiedziałam się, że nasi sąsiedzi mają ten sam problem, co my ostatnio, to mogłam bez wątpienia polecić im firmę z której my korzystaliśmy i miałam pewność, że oni też będą zadowoleni.