Samochody z pilotem

 

Dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców, bo są dla nich wzorem. Nie ma w tym nic dziwnego, że chłopcy chcą jeździć samochodami tak samo jaki ich ojcowie, dlatego też się bawią udając, że nim jadą siedząc na krześle. 

Po co pilot do samochodu na akumulator?

samochody na akumulator z pilotemWiększość dzieci posiada rower, rolki, hulajnogę, czy deskorolkę, ponieważ są to najpopularniejsze sprzęty do aktywnego spędzania czasu. Jednak bywają też zabawki, które pomimo, że nie wymagają użycia siły, to wymagają dużej koncentracji i opanowania. Samochody na akumulator z pilotem bez wątpienia do nich należą. Maluchy siedzą jedynie w środku i obracają kierownicą oraz dodają gazu, lub hamują. Oczywiście zanim to nastąpi, to dziecko musi przećwiczyć te czynności, ponieważ jadąc autkiem po mieście, na pewno będzie rozpraszany wieloma bodźcami, a przecież jechać trzeba. I tutaj z pomocą przyszli producenci samochodzików, którzy wprowadzili na rynek modele autek z pilotem, dzięki czemu w razie konieczności pojazdem może kierować zdalnie rodzic. Jest to znacznie ułatwienie podczas spacerów, ponieważ bywa, że maluch będzie chciał pospacerować i rozprostować nóżki, a autko samo nie pojedzie, jeżeli nie będzie zdalnie sterowane. Pojazdy na akumulator wyglądają bardzo podobnie do prawdziwych aut, jakie można spotkać na ulicy, tylko są znacznie mniejsze. Dostępne są dla jednego, lub dwójki dzieci, dzięki czemu rodzice bliźniaków nie muszą kupować dwóch takich samym samochodzików. Posiadają one klakson, boczne lusterka i światła led.

Samochody na akumulator dla dzieci mogą uzyskać maksymalną prędkość kilku kilometrów na godzinę, więc jazda nim jest w pełni bezpieczna. Można nimi jeździć po mieszkaniu, gdyż mają gumowe opony, lub po równej nawierzchni w trakcie spaceru.