Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Samochód lepiej wypożyczyć niż kupować - wedkarstwokatowice.pl

Samochód lepiej wypożyczyć niż kupować

Żyjemy dzisiaj w czasach, w których mamy nowoczesne możliwości na współdzielenie się różnego rodzaju dobrami. I nie chodzi o to, że możemy rozdawać za darmo rzeczy, których nie potrzebujemy. Mamy dzisiaj możliwości, których nie mieli ludzie żyjący niespełna dekadę temu. Chodzi o to, że jedno dotknięcie smartfona pozwala Nam dzisiaj wynająć samochód, zapłacić za zakupy czy wypożyczyć rower na weekendową eskapadę. A dzisiaj nie wszystko musimy kupować, żeby to mieć.

Wypożyczenie samochodu jest proste jak nigdy

wypożyczalnia samochodów w cieszynieSkupmy się jednak na kwestiach związanych z posiadaniem czy raczej z jeżdżeniem autem – niekoniecznie swoim oczywiście. Żeby pojechać samochodem na weekend raz w miesiącu naprawdę nie musimy posiadać własnego samochodu. Pomyślmy tylko jakie to są koszty. Ile trzeba wydawać rocznie, żeby posiadać samochód? Przynajmniej kilka tysięcy złotych. I to jeszcze mówiąc o średniej jakości samochodzie. A teraz przeliczmy to na koszty wypożyczenia samochodu. Każda wypożyczalnia samochodów w Cieszynie ma w swojej ofercie samochody już od stu złotych za dobę wypożyczenia. Można to bardzo prosto przeliczyć. Jeśli na utrzymanie samochodu, eksploatację, naprawy i ubezpieczenia wydamy pięć tysięcy złotych to w zamian za to możemy mieć samochód przez pięćdziesiąt dni w roku. A jeśli potrzebujemy auta na jeden weekend w miesiącu to znaczy, że wystarczy nam posiadać samochód przez dwadzieścia cztery dni w roku. Jeśli zdecydujemy się na jego wynajmowanie to zaoszczędzimy połowę kwoty, którą musimy wydawać na utrzymywanie samochodu. A samo wynajmowanie aut jest dzisiaj banalne. W większości przypadków wystarczy odpowiednia aplikacja w telefonie. Jedno dotknięcie ekranu dzieli nas od wynajęcia samochodu. Trzeba się tylko zarejestrować i podać swoje dane, czyli przeprowadzić proces aktywacji. W każdej wypożyczalni można dzisiaj rezerwować wynajem za pomocą odpowiedniej aplikacji na telefonie.

Po co mieć dzisiaj swój własny samochód, który trzeba utrzymywać i opłacać skoro można mieć auto zawsze wtedy, kiedy jest to niezbędne. Można wynająć samochód w razie potrzeby. W całym kraju działają wypożyczalnie samochodów, które działają z wykorzystaniem ogólnodostępnych aplikacji. Wystarczy jedno kliknięcie palcem na telefonie, żeby wziąć z auto na tyle na ile to niezbędne.