Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Rewelacyjny dron dla fanów podróży - wedkarstwokatowice.pl

Rewelacyjny dron dla fanów podróży

Kilka lat temu zaczęłam więcej podróżować zarówno po Polsce jak i poza jej granicami. W tym samym momencie też zainteresowałam się nico poważniej fotografią ponieważ zależało mi na tym, aby móc robić piękne zdjęcia dokumentujące moje wycieczki. Z biegiem czasu jednak odkryłam, że najlepszym sposobem na taką dokumentacje nie jest pstrykanie fotek, lecz kręcenie filmików z drona.

Rewelacyjny dron w niskiej cenie

DJI Spark dronyZarówno podróżowanie, jak i robienie zdjęć sprawia mi naprawdę mnóstwo frajdy, zwłaszcza kiedy po powrocie pokazuje je rodzinie oraz znajomym i słyszę wiele komplementów na temat wykonywanych przeze mnie fotografii. Na początku zdjęcia robiłam swoim starym aparatem, lecz po czasie kupiłam sobie lustrzankę. Na jednym z takich wyjazdów zaczęłam bawić się jej funkcjami, w tym filmowaniem i wtedy też odkryłam, że ta forma dokumentowania podoba mi się jeszcze bardziej niż sama fotografia. Zaczęłam brnąć dalej w temat i czytać dużo o samym filmowaniu. Szybko trafiłam na artykuły zachwalające sobie drony czy raczej, jak to się już potoczenie mówi – dronowanie. Po obejrzeniu kilku filmików byłam zachwycona tym, jak wiele, kreatywnych efektów można uzyskać za pomocą drona. Zaczęłam zatem szukać czegoś, co nie byłoby drogie, ale jednocześnie spełniałoby moje dosyć wysokie oczekiwania i tak trafiłam na DJI Spark drony te zawierają w sobie wszystkie opcje niezbędne do kreatywnego filmowania dronem, ale również ułatwiające całą zabawę. Pierwszą z ogromnych zalet tego modelu jest jego niewielki, wręcz kieszonkowy rozmiar. Dron zmieści się nie tylko bez problemu w plecaku, ale również w damskiej torebce. Jest niewielki, ale drzemie w nim ogromny potencjał. Do jego zakupu skusiły mnie dostępne opcje pozwalające na naprawdę dużo. Do jednej z nich można zaliczyć śledzenie obiektu. Nie musimy wówczas sterować dronem gdyż leci on za nami lub obok nas czyniąc filmy jeszcze bardziej naturalnymi.

Odkąd zaczęłam filmować dronem odkryłam, że jest to niesamowita zabawa dająca wręcz niezliczone opcje. Obecnie zanim wybiorę się do miejsca, które pragnę zwiedzić wcześniej często robię rozeznanie w mediach społecznościowych pod względem tego, jak ono się prezentuje i w głowie układam już plan filmiku oraz kadrów, jakie pragnę uchwycić. Mój dron pozwala mi na naprawdę wszystko, co niezbędne do stworzenia fantastycznego, dokumentalnego filmu z moich podróży.