Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Przystanek tropikalna wyspa - wedkarstwokatowice.pl

Przystanek tropikalna wyspa

Podróżując z Polski do Niemiec warto zaliczyć parę przystanków nie tylko na rozprostowanie nóg. Jest wiele atrakcji, które warto odwiedzić z całą rodziną. Gwarantują one świetne przeżycia, relaks i odpoczynek. Jedną z nich jest tak zwana tropikalna wyspa, oferująca wiele atrakcji dla całej rodziny. Wyspa znajduje się na granicy niemieckiej w Słubicach.

Tropikalne atrakcje dla całej rodziny

Tropical Islands SłubiceWyspa atrakcji oferuje ich wiele. Można tam znaleźć tropikalne, klimatyczne miejsca, takie jak wioska czy las. Są one imitacją prawdziwych miejsc i przenoszą gości do prawdziwych tropików. Tropical Islands Słubice oferuje wiele imprez tematycznych i rozrywek zarówno dla dorosłych, jak i dzieci w każdym wieku. Jedną z zabaw dla każdej grupy wiekowej jest golf i minigolf. Różnorodność tras i pól golfowych zapewnia długą i intensywną rozgrywkę dla całej rodziny. Oprócz rozrywek na lądzie, główną atrakcją jest też oczywiście basen. 650 metrów kwadratowych powierzchni wodnej o różnej głębokości. Dla wielbicieli szybkiej jazdy i wodnych rozrywek strefa basenowa oferuje aż osiem zjeżdżalni. Oprócz tego są również obiekty dla młodszych uczestników zabaw. Tropical Islands organizuje loty balonem. Lot wokół obiektu można wykonać samodzielnie lub z całą rodziną. Oferty familijne gwarantują świetne przeżycia i niezapomniane wspomnienia. Przyjeżdżając do Tropical Islands, warto zarezerwować sobie cały dzień, by móc w pełni cieszyć się spędzonym tam czasem bez pośpiechu.

Bilet dzienny dla osoby dorosłej kosztuje 46 Euro. Dzieci w wieku poniżej piątego roku życia wchodzą za darmo. Wyspa tropikalna to obowiązkowy przystanek dla każdego miłośnika wodnych rozrywek, tropikalnych klimatów i niepowtarzalnych doświadczeń, takich jak loty balonem pod kopułą.