Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Przydatna butle wypełnione helem - wedkarstwokatowice.pl

Przydatna butle wypełnione helem

Pamiętam, że od dziecka płynęła we mnie krew organizatora. Szczególnie uwielbiałam, kiedy moi rodzice organizowali różnego typu imprezy rodzinne. Pomagałam wówczas w przygotowaniach jak tylko mogłam. Obiecałam sobie wówczas, że kiedyś zajmę się w sposób profesjonalny organizacją imprez. I teraz, kiedy jestem na studiach, mam te plany bardziej doprecyzowane. Swoje umiejętności organizacyjne miałam okazję poćwiczyć całkiem niedawno, przy okazji osiemnastych urodzin mojej siostry.

Balony wypełnione helem

butla z helemMoja siostra skończyła w tym roku osiemnaście lat. Dla każdej młodej osoby jest to zawsze wyjątkowe, wręcz przełomowe wydarzenie, które symbolicznie wprowadza nas w dorosłe życie. W związku z tą wyjątkową okazją postanowiliśmy z rodzicami zorganizować siostrze przyjęcie, na którym zjawiła się zarówno rodzina, jak i znajomi oraz przyjaciele. Ja jako wielka pasjonatka organizacji czegokolwiek podjęłam się ogarnięcia sali, cateringu, a przede wszystkim wystroju sali. Z małą pomocą mojego chłopaka, udekorowałam salę na własną rękę. Bardzo przydatna okazała się butla z helem, dzięki które nie musieliśmy samodzielnie dmuchać balonów. Hel, z racji tego, że jest lżejszy od powietrza, powoduje samodzielne unoszenie się balonów. Mogliśmy więc w łatwy sposób zapełnić sufit balonami, bez konieczności przymocowywania ich w jakiś specjalny sposób. Jak chodzi o butle z helem, to można je kupić w sklepach z akcesoriami na przyjęcia. Mają one różne pojemności a na opakowaniu zawsze podana jest przybliżona liczba balonów, które możemy zapełnić znajdującym się w butli helem. Większość butli z helem, które są specjalnie dedykowane do napełniania balonów, posiada specjalne zakończenie, które ułatwia nam napełnienie balonu. Hel, który nam pozostanie, może być doskonałym sposobem na zabawę w trakcie przyjęcia. Wciągnięcie helu przez usta w zabawny sposób zmienia nasz głos.

Dekorując niedawno salę na osiemnaste urodziny mojej młodszej siostry, zdecydowałam się na napełnienie balonów helem. Kupiłam specjalną butlę, która pozwoliła mi zapełnić taką ilość balonów, że praktycznie cały sufit wynajętej przez nas sali był w pełni zakryty. Koszt takiej butli nie jest duży, a znacznie ułatwia ona dekorowanie sali. Przy okazji hel może potem służy do zabawy głosem.