Przestronne i duże namioty sferyczne

 

Namioty. W ich pierwotnym przeznaczeniu, podczas letnich wypadów służą najczęściej parze osób jako przenośne i mobilne miejsce noclegowe. Nieprzemakalne i szczelne schronienie, które czasem okazuje się niezawodne. Jednak ich rola nie ogranicza się tylko na tym, w dobie szerzących się technologi namiot jest teraz mocno rozszerzonym pojęciem i spełniać może o wiele więcej, innych funkcji.

Namiot sferyczny, czyli nielodowe iglo

duże namioty sferyczneOrganizując większe przyjęcie czy nawet imprezę firmową, podczas której bawić ma się naprawdę sporo osób warto poszukać alternatyw do standardowo wykorzystywanych restauracji, barów, klubów czy sal bankietowych. W zależności od skali przyjęcia, a także wymagań gości niezłym pomysłem są wspomniane już namioty czy też nieco większe, rozkładane hale.Z pewnością w takich okolicznościach, ogromne wrażenie zrobią duże namioty sferyczne. Te konstrukcje do złudzenia przypominają znane z bieguna południowego lodowe igloo. Z całą pewnością sama forma i kształt namiotu zaczerpnięty został od „zimnych” domów eskimosów. W ofertach internetowych znajdziemy te rozkładane budowle o przeróżnych wielkościach z możliwością kupna bądź wynajmu. Namioty sferyczne niezależnie od panujących warunków atmosferycznych dają naprawdę duże pole manewru jeśli chodzi o kreatywne zorganizowanie czasu przybyłym gościom. Bezsprzecznie, już samo przebywanie w tak nietypowej konstrukcji jest nie lada frajdą, jeśli dojdzie do tego niebanalna zabawa światłem i kolorami wieczór ze zwykłego, zamieni się w na długo niezapomniane przeżycie. Oczywiście oprócz efektów wizualnych w przeróżnych ofertach znaleźć można także szeroki zakres usług gastronomicznych, pokazy barmańskie i czekoladowe fontanny. Wszystko to w zależności od wielkości budżetu i preferencji uczestników może złożyć się na zachwycający wieczór pełen niespodzianek i licznych atrakcji.

Domy eskimosów wprawiają w zachwyt nawet tych najmniejszych, którzy przy odrobinie śniegu zaraz obok bałwanów stawiają śnieżne domy eskimosów. Konstrukcje namiotów na tyle poszerzyły swój zasięg, że do budowy igoo, wcale nie jest potrzebny śnieg, ani nawet mroźna zima, której temperatura nie przekracza zero stopni. Namioty sferyczne to nietypowe budowle, które z pewnością dostarczą dużo frajdy i zabawy, nie tylko najmłodszy, ale również tym dużo, dużo starszym.