Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Przedłużanie metodą kanapkową, czyli na taśmę - wedkarstwokatowice.pl

Przedłużanie metodą kanapkową, czyli na taśmę

 

Przedłużanie włosów mogłoby się wydawać tematem niezbyt ciekawy, gdyż jeszcze kilka lat temu wszyscy kojarzyliśmy je z czymś niezbyt profesjonalnym. Włosy wyglądały wtedy sztucznie i na pierwszy rzut oka było widać, że ktoś skorzystał z usługi przedłużania. W obecnych czasach techniki przedłużania włosów mocno się rozwinęły, dzięki czemu kosmyki wyglądają o wiele bardziej naturalnie i coraz więcej osób sięga po to.

Coraz bardziej modne przedłużanie włosów

przedłużanie włosów na taśmieWiele z nas marzy o długich i pięknych włosach niczym z hollywoodzkich produkcji filmowych, gdzie długie włosy aktorkom dodawały pewności siebie i uroku. Dlatego poszukujemy rozwiązań jak w łatwy sposób możemy mieć wymarzone włosy. Wymarzone przedłużanie włosów na taśmie znane inaczej jako przedłużanie metodą kanapkową w obecnych czasach zostało bardzo rozwinięte. Coraz więcej osób po nie sięga i nie tylko ze środowiska celebrytów. Sama metoda nie jest ciężka do opanowania, jednak dzięki latom praktyk efekt jaki możemy uzyskać za pomocą tej techniki jest bardziej naturalny niż na początku wprowadzania tego typu przedłużania. Na czym polega metoda przedłużania włosów taśmami? Przede wszystkim na doklejaniu pasma włosów na kilkucentymetrowej taśmie, która jest przeźroczysta. Ważne jest to, aby pasmo było doklejone tuż przy samej skórze. Dzięki temu włosy się nie kołtunią ani nie odznaczają od naszych naturalnych pasm. Istotne w tej metodzie jest to, iż sztuczne pasma włosów są bardzo lekkie. Dzięki temu nie obciążają one naszych własnych włosów, co mogłoby skutkować osłabieniem cebulek włosów i ich wypadaniem. Dla wielu z nas ważnym aspektem będzie też fakt, iż włosy tuż po zabiegu można dowolnie modelować oraz upinać w ulubione fryzury. Jedyne o czym należy pamiętać po tym zabiegu to to, aby regularnie zgłaszać się na podciąganie pasm, aby nam nie przeszkadzały i dalej były komfortowe w noszeniu.

Doczepianie włosów na taśmy jest bardzo wygodną metodą, która poprawnie wykonana nie wpływa na komfort naszego życia. Pasma są przyczepione tuż przy skórze, przez co możemy bez problemu modelować i czesać nasze włosy w ulubione stylizacje. W obecnych czasach jest to coraz bardziej popularny sposób na dodanie długości oraz objętości włosom, który jest bardzo wygodny w noszeniu na co dzień.