Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Profesjonalny adwokat ze Strzelina - wedkarstwokatowice.pl

Profesjonalny adwokat ze Strzelina

Rozwodzę się z mężem i muszę znaleźć profesjonalnego adwokata. Mam zamiar ubiegać się o alimenty dla siebie, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną i nie mogę pracować. Rozwód jest z winy męża, ponieważ znalazł sobie inna kobietę, z którą mnie zdradzał. Po rozwodzie znacznie pogorszy się stopa mojego życia, więc alimenty mi się należą. Mąż jest zamożną osoba i stać go na najlepszego prawnika, dlatego ja tez muszę poszukać polecanego adwokata.

Polecani adwokaci ze Strzelina

adwokat strzelinW Strzelinie funkcjonuje aż dwadzieścia kancelarii prawnych. Bardzo mnie to zaskoczyło, chociaż nigdy nie musiałam korzystać z tego typu usług. Właśnie czytam komentarze klientów na forum internetowym, bo może pomogą mi one w znalezieniu dobrego prawnika. Jeden adwokat jest szczególnie polecany, bo jego specjalnością jest prawo rodzinne, a co za tym idzie sprawy związane z rozwodem i alimentami. Zaraz znajdę w wyszukiwarce jego adres, bo chcę się jak najszybciej umówić na spotkanie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę:,, najlepszy adwokat Strzelin i okolice”. Od razu uzyskałam oczekiwany wynik i znalazłam numer telefonu do kancelarii. Jestem umówiona na jutro, na godzinę piętnastą. Prawnik powiedział, że mam wziąć ze sobą kilka dokumentów, jak orzeczenie o niepełnosprawności, zaświadczenie o dochodach i akt notarialny naszego mieszkania. Nie wiem, do czego mają one posłużyć, ale z pewnością jutro taką wiedzę zdobędę. Jeśli chodzi o koszt wizyty, to będzie mnie ona wynosić dwieście złotych za jedną poradę prawną. Jeżeli zdecyduję się na podpisanie pełnomocnictwa, to wtedy rachunek będzie dużo większy. Zapłacę jednak dopiero pod koniec rozprawy sądowej. Adwokat mnie ostrzegł, że koszty mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych, wszystko zależy od tego, jak długo potrwa proces. Znając mojego męża, to szybko nie odpuści i będzie chciał pozbawić mnie wszystkiego.

Jestem trochę zestresowana jutrzejsza wizytą w kancelarii. Nie wiem, czego mogę si spodziewać. Nigdy nie miałam styczności z prawem, nawet w najmniejszym zakresie. Pocieszające jest to, że adwokat wydawał się naprawdę miły i uprzejmy, więc może okaże się też empatyczny i ludzki. Powinnam iść z dobrym nastawieniem i walczyć o swoje racje. W końcu, adwokat będzie też po mojej stronie i za usługi mu słono zapłacę.