Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Profesjonalna dezynfekcja biur - wedkarstwokatowice.pl

Profesjonalna dezynfekcja biur

Mimo iż większość personelu została skierowana do pracy zdalnej, w biurze była wymagana obecność tych pracowników, którzy byli niezbędni na miejscu. Z tego powodu należało zwiększyć środki ostrożności i zastosować działania mające na celu zminimalizowanie zagrożenia zarażenia personelu pracującego na miejscu.

Fachowa dezynfekcja pomieszczeń biurowych

dezynfekcja warszawaWedle ustalonego wcześniej planu, pomieszczenia w których pracownicy wykonują obowiązki, oraz wszystkie poręcze i drzwi miały być dezynfekowane przed rozpoczęciem pracy oraz po jej zakończeniu. Było to jednak zadanie którego nie mogli wykonać pracownicy na miejscu, przede wszystkim z racji iż było ich zbyt mało. Wynajęliśmy więc zewnętrzną firmę, dzięki której możliwa była taka dezynfekcja Warszawa ma ogromną ilość budynków biurowych, dlatego nie ma obecnie problemu ze znalezieniem firmy sanitarnej, przeprowadzającej ich oczyszczanie. W naszym przypadku, firma miała przeprowadzać dezynfekcję pomieszczeń za pomocą preparatów rozpylanych w pomieszczeniach, a następnie usuwanych przez wentylację. Wszystkie czynności wykonywane były poza godzinami pracy załogi stacjonarnej, więc w żaden sposób nie kolidowały z normalnymi zadaniami pracowników i nie utrudniały im pracy. Firma mogła również na życzenie wykonywać dezynfekcję i oczyszczanie pomieszczeń ponad harmonogramem, oraz zastosować inne preparaty i metody dezynfekcji niż standardowe chemiczne oczyszczanie pomieszczeń.

Pierwsza dezynfekcja była najbardziej dokładna, i była wykonana za pomocą preparatów chemicznych i lamp ultrafioletowych o działaniu bakteriobójczym. Tak dokładna dezynfekcja ułatwiła wszystkie późniejsze czynności i znacznie przyśpieszyła ich wykonywanie, ale również znacznie zwiększyła bezpieczeństwo pracowników.