Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Pralnia dywanów z opcją dojazdu - wedkarstwokatowice.pl

Pralnia dywanów z opcją dojazdu

Przeprowadzając się do nowego miasta, by mieć bliżej do swojej pracy, musiałam wynająć mieszkanie. Z samym wynajęciem uwinęłam się szybko, bo akurat znalazłam atrakcyjną ofertę, która bardzo pasowała mi lokalizacją i wymiarami. Umówiłam się jednak z właścicielem, że wprowadzę się o dwa miesiące wcześniej i sama zrobię mały remont. Co bardzo mi się podobało, w salonie i sypialni zamiast drewna, były mięciutkie i piękne dywany. Trzeba je było tylko wyprać. 

Dywany jak nowe – profesjonalne pranie

pranie dywanów w jeleniej górze u klientaProblem był jeden – one naprawdę zajmowały cały salon i całą sypialnie. To nie były teraz tak modne małe dywaniki, czy nawet większe dywany, które kiedyś brało się na trzepak i można było je oczyścić z kurzu. Nie. To były ciężkie, solidne dywany zajmujące całą przestrzeń. By w ogóle myśleć o ich wyjęciu, musiałabym najpierw wynieść wszystkie meble – ciężkie łóżko, szafę sięgającą sufitu, komody, biurko, kanapę i wiele innych. Na samą myśl o tym zaczynałam myśleć, czy może przeżyje z brudnymi dywanami. Wzdrygałam się z nieszczęścia, jednak okazało się, że pranie dywanów w jeleniej górze u klienta jest możliwe. Mogłam umówić konkretny dzień i godzinę, wybrać, jakie dokładnie chce funkcje. Pomyślałam sobie wtedy – funkcje? Jakie funkcje? Chciałabym, żeby moje dywany po prostu były czyste. Rzeczywistość jednak ponownie pozytywnie mnie zaskoczyła. Mogłam wybrać, czy chcę pranie ręczne, dla delikatnych struktur, pranie chemiczne, które jest bardzo dokładne, ale nie każdy materiał je wytrzyma, usuwanie samego kurzu albo od razu też likwidacja roztoczy. Mogłam także po praniu zażyczyć sobie impregnacji, czyli nałożenia takiej niewidzialny z punktu widzenia ludzi roztwór, który zabezpiecza dywan przed nadmiernym brudzeniem się. Co ciekawe, była także funkcja usuwania nieprzyjemnego zapachu, która nie tylko sprawiała, że dywany ładnie pachniały, ale także właśnie usuwała przyczynę tego nieładnego zapachu. Cóż mogłam zrobić, poza wybraniem wszystkich tych opcji? 

Prawdę mówiąc, byłam naprawdę bardzo szczęśliwa, że ktoś wyręczy mnie w praniu tych dywanów. Chciałam, by zostały, ale także chciałam, by były piękne, pachnące i co najważniejsze – czyściutkie, jak nowe. Wszystkie te moje życzenia spełniły się z nawiązką. Dywany wróciły do mnie w stanie bardziej idealnym, niż nowe. A sam fakt, że ja nie musiałam się męczyć z wożeniem ich na miejsce i odbieraniem, sprawiał, że czułam się luksusowo.