Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Potrzebowałem aktualnych kursów walutowych - wedkarstwokatowice.pl

Potrzebowałem aktualnych kursów walutowych

Po powrocie z zagranicy miałem do wymiany sporą ilość waluty. Nie chciałem na tym stracić, a rynek był ostatnio bardzo niestabilny. Wiedziałem, że czasami minuty mogą zaważyć na tym, czy stracę, czy zyskam na mojej wymianie. Potrzebowałem cały czas, na bieżąco śledzić aktualne kursy walut. Internet nie wydawał mi się dobrym źródłem informacji na ten temat. Zacząłem szukać bardziej rzetelnych wiadomości na ten temat. 

Aktualny kurs walutowy w kantorze 

aktualizowane kursy walut w WarszawieSprawdziłem na rządowej stronie aktualne kursy walut, ale były tam one aktualizowane tylko raz dziennie i tylko od poniedziałku do piątku. Potrzebowałem być bardziej na bieżąco. Giełda walutowa nie wiele mi dawała, bo i tak kwoty wymiany w poszczególnych placówkach znacznie się od siebie różniły. Postanowiłem po prostu porównywać aktualizowane kursy walut w Warszawie. Zebrałem adresy i telefony kilku rekomendowanych kantorów w Warszawie oraz telefon na pocztę i do banku. Szybko się przekonałem, że w bankach dają najgorszą ofertę. No poczcie również rewelacji nie było. Nie chciałem wymieniać swoich zarobionych pieniędzy za przysłowiowy bezcen. Postanowiłem wymienić walutę w którym z kantorów. Co godzinę dzwoniłem do trzech kantorów pytałem o aktualne kursy wymiany walut. Akurat na giełdzie przyszła zwyżka. Ryzykownie zaczekałem jeszcze jeden dzień. Śledząc na bieżąco rynek wyczuwałem, że to ryzyko może być opłacalne. I rzeczywiście, następnego dnia po tym jak sprawdziłem aktualne kursy walut bardzo się ucieszyłem. To był idealny moment na wymianę waluty. Zadzwoniłem do wszystkich trzech kantorów i wybrałem ten z najlepszą ofertą. Udałem się tam z pieniędzmi. To była bardzo udana transakcja. Powiedziałem pracownikowi kantoru, że mają najbardziej aktualne kursy walut w Warszawie. W niektórych kantorach wciąż jeszcze nie zmienili kursu od wczoraj. 

Dowiedziałem się, że właśnie dlatego są najbardziej rentownym kantorem w okolicy. Jeżeli sytuacja na rynku jest niestabilna, nawet co kilka minut sprawdzają kursy na giełdzie walut i natychmiast aktualizują. Tymczasem niektóre kantory robię to tylko 2-3 razy dziennie. Poza tym zawsze starają się dawać najlepsze oferty. W dodatku w kantorze jest cały czas włączony telewizor z aktualnymi wahaniami na giełdzie. Następnym razem będę wiedział, że tu na pewno uzyskam aktualne dane.