Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Potrzebowałam sznurka bawełnianego - wedkarstwokatowice.pl

Potrzebowałam sznurka bawełnianego

 

Niedawno zaszłam w ciąże. Planowałam pracować, aż do porodu, ale lekarza powiedział, że ciąża jest zagrożona i muszę się oszczędzać. Najlepiej całymi dniami leżeć w łóżku. Nie wyobrażałam sobie leżeć całymi dniami i nic nie robić, dlatego musiałam sobie znaleźć jakieś mało wymagające zajęcie. Uznałam, że najlepsze dla mnie będzie szydełkowanie. Teraz musiałam się tylko zaopatrzyć w odpowiednie materiały do szydełkowania i robienia na drutach.

Zalety sznurka bawełnianego

sznurek bawełnianySkoro i tak miałam nic nie robić postanowiłam uszyć na drutach kilka kocyków, rożków i pokrowiec do wózka dla mojego jeszcze nie narodzonego dziecka. Dowiedziałam się, że w przypadku szycia akcesoriów dla dzieci i niemowląt najlepiej wybrać sznurek bawełniany. Sznurek bawełniany jest bowiem bardzo miękki i delikatny. Dzięki czemu wyroby z tego materiału są hipoalergiczne i odpowiednie dla delikatnej dziecięcej skóry. Poza tym sznurek bawełniany jest elastyczny i bardzo łatwo się z jego pomocą szyje, dzierga czy wyplata. Po kupno bawełnianego sznurka udałam się do pobliskiej pasmanterii. Mieli tam bardzo duży wybór takich sznurków bawełnianych dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych i bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie. Wybrałam dla siebie sznurek o odpowiedniej grubości i zakupiłam od razu kilka motków, żeby mieć duży zapas. Jeden motek zawierał ponad sto metrów bawełnianego sznurka. Rzeczywiście taki sznurek był bardzo miły i delikatny w dotyku, aczkolwiek sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest on wytrzymały i trwały. Dla potwierdzenia swoich słów próbowała go przerwać i okazało się to niemożliwe bez udziału nożyczek. Dzięki temu miałam pewność, że kocyki które z niego uszyję będą trwałe i wytrzymałe. W domu od razu wzięłam się za wypróbowanie sznurka bawełnianego do dziergania. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór.

Zakupiony przeze mnie sznurek bawełniany był elastyczny i nadawał się do szycia za pomocą szydełka, drutu, a nawet do tradycyjnego wyplatania. Gotowy wyrób z tego materiału można było prać mechanicznie bez ryzyka, że ubranie się skurczy czy zniszczy. Sznurek bawełniany był farbowany za pomocą naturalny barwników, dzięki czemu nie farbował, a kolor nie płowiał pod wpływem słońca czy upływu czasu. Byłam bardzo zadowolona.