Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Potrzebowałam dobrej księgowej z Warszawy - wedkarstwokatowice.pl

Potrzebowałam dobrej księgowej z Warszawy

 

Od kilku lat prowadziłam własną działalność gospodarczą. Obecnie była to średniej wielkości firma. Od niedawna zastanawiałam się na zoptymalizowaniem kosztów i zwiększeniem zysków z jej działalności. Szybko doszłam do wniosku, że najwięcej kosztów ponoszę w związku z zatrudnieniem biura księgowego. Spodziewałam się, że na rynku na pewno znajdę kogoś równie dobrego, jak obecna księgowa, ale dużo tańszego. Od razu się tym zajęłam.

Skorzystałam z korzystnego outsourcingu usług księgowych

korzystny outsourcing usług księgowych w warszawieDowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak korzystny outsourcing usług księgowych w Warszawie. Zainteresowałam się tym tematem. Takie usługi polegają na tym, że większość spraw załatwia się w sposób elektroniczny za pomocą specjalnych programów komputerowych do przesyłania i wypełniania różnych dokumentów. Dzięki temu w wykonywanie danych usług księgowych jest zaangażowanych jak najmniej ludzi, co ogranicza w znaczny sposób koszty całego przedsięwzięcia. Oczywiście wszystko nadzorowane jest przez ekspertów oraz specjalistów, którzy świetnie znają się na prowadzeniu księgowości firm takich jak moja. Znalazłam firmę w mojej okolicy, która oferowała takie usługi księgowe w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. Korzystając z tej firmy prowadzenia rachunkowości w mojej firmie, mogłam naprawdę bardzo dużo zaoszczędzić. Bez zastanowienia wypełniłam więc formularz kontaktowy i już następnego dnia, zadzwonił do mnie przedstawiciel tej firmy. Od razu się z nim dogadałam. Powiedziałam mu jakich usług potrzebuję oraz czym zawsze zajmowała się dla mnie obecna księgowa. Dowiedziałam się, że nie będzie problemu z prowadzeniem w moim imieniu takich spraw, ponieważ oferują wszystkie te usługi w swoim biurze. Kilka minut po skończonej rozmowie przesłał mi proponowaną wycenę za usługi prowadzenia księgowości mojej firmy i wzór umowy do podpisu.

Od razu zgodziłam się na oferowane przez niego warunki, ponieważ były naprawdę atrakcyjne. Nie dość, że cena była stosunkowo niska to jeszcze mogłam zerwać współpracę w każdej chwili, gdybym uznała, że ich usługi „nie stoją na najwyższym poziomie”. Nie było za to przewidzianych żadnych kar umownych. Nie musiałam jednak tego robić, ponieważ byłam bardzo zadowolona z poziomu ich obsługi oraz szybkości i terminowości tego biura.