Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Poszukiwania kocyka do wózka dziecięcego - wedkarstwokatowice.pl

Poszukiwania kocyka do wózka dziecięcego

Latem urodziłam moją pierwszą córeczkę. Tak ją przyzwyczaiłam, że zawsze zasypiała ona wieczorem w wózeczku podczas spaceru. Lato w tym roku było bardzo upalne, dlatego nie miałam potrzeby przykrywać czymkolwiek dziecka. Nawet, kiedy padał deszcz z powodzeniem wystarczała zasłona do wózka. Jednakże, zbliżała się jesień i musiałam pomyśleć o kupnie, jakiegoś bardzo dobre kocyka, którym będę mogła ją przykrywać. Zależało mi na naprawdę wysoko jakościowym produkcie.

Znalazłam rekomendowany kocyk dziecięcy

rekomendowane kocyki do wózka dziecięcegoW celu zakupu tego typu produktu udałam się do sklepu z tekstyliami dla dzieci i niemowląt. Zauważyłam, że w sklepie jest bardzo duży wybór kocyków do wózków dziecięcych. I nic dziwnego, skoro zbliżała się jesień i rodzice potrzebowali okryć czymś swoje pociechy podczas spacerków. Ponieważ nie miałam pojęcia, jaki kocyk będzie najlepszy poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Od razu zaproponowała mi ona rekomendowane kocyki do wózka dziecięcego. Były one wyprodukowane z miękkiej, bawełnianej tkaniny z niewielką domieszką poliestru. Dzięki temu kocyk był bardzo trwały i nie strzępił się pod wpływem użytkowania, a także nie mechacił po praniu. Sprzedawczyni zapewniła mnie także, że jest tkanina hipoalergiczna, która jest w pełni bezpieczna do stosowania u dzieci, także tych z wrażliwą i delikatną skórą. Zdecydowałam się zakupić jeden z zaproponowanych przez nią kocyków. Według mnie jego największą zaletą było to, że miał bardzo ładnie obszyte rogi. Można go było w taki sposób założyć na wózek, że nie ściągał się ani nie zsuwał bez względu na to, czy wózek był ustawiony na pozycję siedzącą czy leżącą wózka. Bardzo mi się w nim podobało także to, że był plamoodporny. Dzięki temu, w momencie kiedy kocyk by się czymś zabrudził wystarczyło go lekko zaprać zamiast od razu prać. Nie wahałam się z jego kupnem, ponieważ był dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie.

Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Nic dziwnego, że kocyk ten miał tak dobre rekomendacje innych rodziców. Świetnie sprawdzał się on zarówno w cieplejsze jesienne dni, jak i podczas mroźnych dni zimą. Z jednej strony zapewniał odpowiednią cyrkulację powietrza, z drugiej nie przepuszczał zimna, dzięki czemu dziecko nie pociło się i nie marzło.