Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Nowy, kobiecy zegarek - wedkarstwokatowice.pl

Nowy, kobiecy zegarek

Jakieś dwa dni temu uszkodziłam zegarek, który nosiłam na co dzień. Byłam wczoraj u zegarmistrza co z tym fantem zrobić i niestety koszty naprawy na pewno przewyższą kupno nowego zegarka. Ten zegarek nie ma dla mnie wartości sentymentalnej, nie jest rodzinną pamiątką, ani prezentem komunijnym. Po prostu dobrze mi się go nosiło i zdążyłam się do niego przyzwyczaić. 

Zegarek na rękę z drewna

nowy zegarek damski drewnianyW sumie może to był jakiś znak, ponieważ od jakiego czasu jestem zainteresowana zakupem drewnianego zegarka. Nie da się ukryć, że bardzo mi się one podobają, ale do tej pory szkoda było mi wydawać pieniędzy skoro mój zegarek był sprawny. Teraz oczywiście mogę poszaleć i zakupić zegarek. Biorąc pod uwagę, że poprzedni miałam siedem lat i nic się z nim nie działo, to za ten mogę zapłacić trochę więcej i nie odczuję jakoś specjalnie tej dziury w swoim budżecie. Wcześniej trochę poszperałam w internecie w celu sprawdzenia, która firma ma najlepsze opinię wśród użytkowników takich zegarków. Wystarczyło, że w wyszukiwarkę wpisałam nowy zegarek damski drewniany. Od razu wyświetliły mi się linki do stron producentów. Jak widać już dość sporo firm zajęło się produkcją tego rodzaju rzeczy. Jedna z nich cieszy się szczególną popularnością wśród konsumentów i w sumie się nie dziwię, ponieważ porównując różne firmy ta wygląda najkorzystniej pod względem ilości modeli dostępnych w ofercie. W jednym z modeli zakochałam się z miejsca. Jak tylko go zobaczyłam to od razu wiedziałam, że musi być mój. Jest to w sumie prosty zegarek, ale jego drewniana tarcza jest w kolorze takiego delikatnego różu i w czterech miejscach umieszczone są cyrkonie. Zegarek jest raczej skromny, ale tak kobiecy, że ciężko mi było później odwrócić wzrok i oglądać inne modele. Nic zresztą innego nie znalazłam, ponieważ podświadomie już podjęłam decyzję, że to ten różowy jest tym, którego potrzebuję i o którym marzę. 

Oczywiście zamówiłam ten zegarek. Czas oczekiwania na dostawę to trzy dni. Już nie mogę się doczekać aż otrzymam przesyłkę. Zamówiłam kuriera do pracy, ponieważ mam pewność, że paczkę otrzymam w tym miejscu i nie będę musiała się nigdzie błąkać, żeby ją odebrać. Chociaż oczywiście jechałabym odebrać tą przesyłkę z przyjemnością, wiedząc, że jest w niej mój wymarzony zegarek.