Niezawodne działanie preparatów do mezoterapii

Wśród szeregu nowoczesnych zabiegów z pogranicza medycyny estetycznej na szczególną uwagę zasługuje mezoterapia igłowa. Jest to zabieg, który daje mnóstwo możliwości i skutecznie walczy z oznakami starzenia skóry i procesem biodegradacji tkanki. Mezoterapia to zabieg, który można wykonać w każdym wieku, a jego skuteczność uzależniona jest od koktajli podawanych w trakcie iniekcji.

Wielofunkcyjne preparaty do mezoterapii igłowej

niezawodne preparaty do mezoterapiiMezoterapia może być wykonana za pomocą tradycyjnych ostrzykiwań lub mikronakłuć za pomocą dermapenu lub rollerów. W obydwu przypadkach stosowane są niezawodne preparaty do mezoterapii w postaci koktajli zawierających witaminy, aminokwasy, kwas hialuronowy, enzymy, kolagen oraz krzemionki i inne aktywne substancje wpływają dobroczynnie na skórę. Koktajle dopasowuje się do potrzeb skóry i oczekiwań klienta. Wśród szerokiej gamy produktów oferowanych przez światowej sławy koncerny kosmetyczne i farmaceutyczne znajdują się preparaty do stosowania na twarz, ciało i skórę owłosioną głowy. Kosmetyki dopasowane są do potrzeb skóry oraz ewentualnych niedoskonałości spowodowanych czynnikami środowiskowymi lub mijającym czasem. Koktajle przeznaczone do mezoterapii skóry głowy zawierają aminokwasy i białka odpowiedzialne za proces wzrostu i odbudowy włosów. Wspomagają regenerację skóry głowy oraz cebulek, uzupełniają niedobory składników odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie tkanki i umożliwiają uzyskanie lśniących, zdrowych i długich włosów. Wiele koktajli ma działanie przeciwzmarszczkowe i odmładzające, zwłaszcza te, które zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy. Odpowiada on bowiem za procesy nawadniania tkanki i uzupełnia niedobory substancji zatrzymujących wodę w skórze. Mezoterapia z użyciem kwasu hialuronowego daje efekt odmłodzenia, odpowiedniego nawilżenia i odżywienia skóry, a dodatkowo uzupełnia niedobory i ubytki w tkance likwidując zmarszczki i ewentualne bruzdy.

Mezoterapię można wykonać również na całe ciało w celu poprawienia jakości skóry, usunięcia rozstępów i przy ewentualnej utracie sprężystości tkanki. Wszystkie zabiegi najlepiej wykonywać w seriach w odstępach dwutygodniowych. Niezawodne koktajle do mezoterapii dostępne są w wielu wariantach. Posiadają wszelkie atesty i certyfikaty umożliwiające stosowanie śródskórne i są gwarancją nieskazitelnej i gładkiej skóry pozbawionej zmarszczek i niedoskonałości.