Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Najmodniejsze naszyjniki w tym sezonie - wedkarstwokatowice.pl

Najmodniejsze naszyjniki w tym sezonie

Postanowiłam w tym roku na jesień wymienić całą swoją garderobę. Uzbierałam więc pokaźną sumę i wybrałam się na zakupy. Żeby zaoszczędzić nieco czasu część produktów kupiłam przez Internet. Resztę zaś w pobliskiej galerii handlowej. Co ciekawe, pierwszy raz w życiu obkupiłam się też pod kątem dodatków. Wszystko dlatego, że współczesne trendy mocno opierają się na dodatkach w postaci mniej lub bardziej wyrazistej biżuterii. Dodaje się ją zarówno do codziennych, jak i okazyjnych stylizacji. 

Złoto modne na jesień i zimę

modne naszyjniki ze złotaNie należę do kobiet, które muszą cały czas być na topie, jak chodzi o najnowsze trendy w modzie. Zawsze miałam swój styl i się go trzymałam. W tym roku, jednak, postanowiłam trochę pozmieniać w swojej garderobie. Uznałam, że większość ubrań powinna zostać przeze mnie zmienionych na rzecz nowych. Stare oddałam innym lub, te najbardziej zniszczone, wyrzuciłam. Z racji tego, że miałam odłożoną dość pokaźną sumę, zrobiłam równie duże zakupy. Częściowo w galerii, częściowo online. Wśród kupionych przeze mnie rzeczy nie ma tylko i wyłącznie ubrań. Są też tam buty na jesień i zimę, a także dodatki. I tych ostatnich jest dość sporo. Odkryłam, bowiem, jak duże znaczenie w danych stylizacjach ma na przykład biżuteria. Mi do gustu najbardziej przypadły modne naszyjniki ze złota lub po prostu pozłacane. Kupiłam ich kilka wersji. Jeden naszyjnik, elegancki, idealnie sprawdzi się przy dużych okazjach. Cała reszta to długie naszyjniki, bardzo wyraziste, które pasują do tunik, swetrów czy mniej oficjalnych koszul. Byłam nieco zaskoczona tym, że tak bardzo jest popularne w tym sezonie złoto. Do tej pory, bowiem, było ono mocno wypierane przez srebro. W tym roku, jednak, styliści postawili na ciepłe barwy i dodatki. Złoto mocno kojarzy się na przykład ze świętem Bożego Narodzenia, na pewno więc będzie wielkim hitem na tę okazję. 

W tym sezonie jesienno- zimowy dodatki mają duże znaczenie w przypadku różnych stylizacji. Przekonałam się o tym w trakcie zakupów, kiedy to przyglądałam się tegorocznym trendom. Okazało się, że w pzreciwieństwie do ubiegłych lat wśród biżuterii nie króluje srebro, a złoto. Kupiłam więc sobie kilka złotych ozdób, w tym różnego rodzaju naszyjniki, które przewijają się praktycznie we wszystkich propozycjach od stylistów.