Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Moja ulubiona restauracja - wedkarstwokatowice.pl

Moja ulubiona restauracja

Bardzo lubię wychodzić na dobre jedzenie z przyjaciółmi albo moim chłopakiem. Mieszkam w Kudowie-Zdrój i choć nie jest to duże miasto to mamy tutaj kilka naprawdę dobrych restauracji. Z pewnością wiąże się to z tym, że moje miasto jest miejscem uzdrowiskowym, a więc sporo jest tu przyjezdnych. Choć mam kilka miejsc, do których wychodzę ze znajomymi najczęściej, to mam też swoją ulubioną restauracje w Kudowie, która jest po prostu najlepsza. Jest to miejsce, które polecam każdemu.

Najlepsza restauracja w Kudowie oferuje kuchnie polską

najlepsza restauracja w kudowieMoje ulubione miejsce z jedzeniem znajduje się w samym centrum miasta przez co jest ono naprawdę popularne. Jest to też moim zdaniem najlepsza restauracja w kudowie, a więc nic dziwnego, że jest tam zawsze pełno ludzi, a w weekendy nie ma szans na stolik bez rezerwacji. W restauracji jest podaje się kuchnię polską, która jest po prostu przepyszna. Można tam zjeść najlepsze pierogi i najbardziej soczystego schabowego. Te dwa dania są zdecydowanie moimi ulubionymi, ale bardzo często zamawiam też np. zupę pomidorową, którą jestem ogromną fanką. Mój chłopak zaś uwielbia placki ziemniaczane, które serwują w tym miejscu. Ostatnio zdarzyło mi się tam jeść przepyszną zupę borowikową podaną w chlebie, a na drugie danie dostałam ogromną porcję mięsa z dodatkiem ziemniaków oraz galaretki z kiszonego ogórka. Było to dla mnie ogromne zaskoczenie, ale galaretka z ogórka była niezwykle smaczna. Bardzo lubię też wystrój tej restauracji. Jest on dość nowoczesny, jak na restaurację z polską kuchnią, ale dzięki temu jest to zupełnie coś innego niż to, co można spotkać w większości takich miejsc, nawet w dużych miastach, takich jak Warszawa.

Lubię próbować różnych kuchni. Jestem wielką fanką przede wszystkim kuchni włoskiej, ale to restauracja z kuchnią polską jest moją ulubioną restauracja babka jest to zdecydowanie najlepsza restauracja w mieście. Kuchnia polska jest naprawdę smaczna, a w restauracji tej zawsze mogę zjeść potrawy, które są tradycyjne, ale są przyrządzone w nietypowy sposób albo posiadają jakiś nietradycyjny dodatek. Kuchnia w tym miejscu jest niezwykle interesująca, a szef kuchni pokazuje, że polskie jedzenie może być i smaczne, i zdrowe, a jednocześnie podane w innowatorski sposób.