Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Modne kolczyki ze złota - wedkarstwokatowice.pl

Modne kolczyki ze złota

 

Moda jest moją wielką pasją od kiedy poszłam do gimnazjum. Zaczęłam mocno się wówczas interesować aktualnymi trendami i tak zostało do dziś. Staram się podążać za najnowszymi propozycjami stylistów, jednocześnie zachowując swój własny styl, w którym czuje się dobrze. Biorę więc z mody to, co mi się podoba i odrzucam to, co mi za bardzo nie pasuje. W ostatnim czasie bardzo przypadły mi do gustu różnego rodzaju dodatki w postaci biżuterii. Po raz pierwszy zakochałam się w złocie. 

Stylizacje ze złotymi kolczykami

złote kolczyki sklepTegoroczne trendy są dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, szczególnie te dedykowane na okres jesienno – zimowy. Bardzo podoba mi się kolorystyka i nastawienie na eleganckie kroje. Prostota i elegancje zawsze były tym, co podobało mi się w stylizacjach. A modą interesuje się już od gimnazjum. Obecne stylizacje przekonały mnie jeszcze do jednej rzeczy, a mianowicie do złotej biżuterii. Do tej pory, bowiem, byłam bardzo mocno związana ze srebrem i nie chciałam słyszeć o cieplejszych odcieniach biżuterii. Wszystko się jednak zmieniło teraz. Zobaczyłam bowiem propozycje stylizacji z pięknymi kolczykami ze złota. Od razu znalazłam oferujący różne złote kolczyki sklep internetowy i zamówiłam kilka różnych par. Najmodniejsze kolczyki są z jednej strony delikatne, z drugiej, jednak, na tyle duże, żeby zwrócić na siebie uwagę. Pięknie komponują się w połączeniu z modną w tym sezonie ciemną zielenią oraz granatem. Projektanci biżuterii postarali się też o to, żeby jak najbardziej urozmaicić kolekcje kolczyków wprowadzane na rynek. Jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie, skoro ja też znalazłam. Dobra wiadomość jest dla tych pań, które preferują kolczyki wiszące. Takie bowiem dominują w codziennych stylizacjach. Większość z nich jest lekka. Nie trzeba się więc obawiać o swoje uszy.

Biżuteria jest ważnym elementem w stylizacjach różnego rodzaju. Dopełnia ona ubrania, dodając kobietom blasku. Ja do tej pory, jako wielka fanka mody, używałam sporo dodatków, ale tylko i wyłącznie srebrnych. W tym roku coś się zmieniło i po raz pierwszy przekonałam się do złota. Przede wszystkim, zaś, do złotych kolczyków. Kupiłam ich kilka par, żeby mieć na zmianę. Udało mi się bowiem znaleźć sklep internetowy, który oferuje biżuterię w bardzo przyzwoitych cenach.