Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Mechaniczny podciśnieniowy masaż w Kołobrzegu - wedkarstwokatowice.pl

Mechaniczny podciśnieniowy masaż w Kołobrzegu

 

Każda kobieta w pewnym wieku zmaga się z wolnym metabolizmem, pojawiającym się cellulitem, mniejszą sprężystością skóry. W pewnym wieku w naszej skórze jest mniejsza ilość włókien kolagenowych, która odpowiada za napięcie skóry. Wiele osób zastanawia się jak temu zapobiec. Reklamowane są rożne kremy, które tak naprawdę nie dają, aż takich rezultatów jakie byśmy oczekiwali. Dlatego jest coś takiego jak endermologia.

Co to jest endermologia?

endermologia - kołobrzegWiele osób zastanawia się co to jest endermologia, na czym polega i jakie efekty przynosi. Niektórzy o tym pewnie nie słyszeli. Endermologia to nic innego jak metoda masażu podciśnieniowego. Taki masaż przynosi wiele efektów. Jeśli mowa o masażu jaki jest endermologia – Kołobrzeg jest miejscem gdzie jest to dość popularny masaż. Masaż tego typu przede wszystkim wspomaga metabolizm. Dlatego endermologia jest uznawana za skuteczną metodę w walce o idealną sylwetkę, bez cellulitu. Powoduje odchudzanie a także poprawę kondycji skóry. Endermologia może pomóc zwłaszcza kiedy sama dieta nie wystarcza, ani regularne ćwiczenia. Decydując się na dany zabieg musimy mieć świadomość, że pojedynczy zabieg nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Zazwyczaj należy go powtórzyć kilkukrotnie. Wspomniany rodzaj masaż nie wpływa tylko na wygląd skóry, ale również tak jak inne rodzaje masażu na stan psychiczny i samopoczucie pacjenta. Endermologia nie tylko hamuje powstawanie cellulitu ale również może cofnąć efekty cellulitu. Dany zabieg dotlenia skórę, a także poprawia krążenie. Metabolizm, który zostaje pobudzony poprzez masaż sprawia, że z organizmu są usuwane toksyny oraz zbędny tłuszcz. Jest to zabieg, który zalicza się do zabiegów odmładzających. Zabieg ten również można stosować na twarzy, tyle że masaż wówczas musi być delikatniejszy.

Endermologia jest zabiegiem bardzo popularnym i zaliczanym do odmładzających. Ma on za zadnie poprawić kondycję skóry, eliminować cellulit oraz sprawić aby skóra była bardziej sprężysta i promienna. Jednak decydując się za zabieg trzeba być świadomym, że jeden zabieg nie wystarczy aby odmłodzić skórę. Należy go powtórzyć kilkukrotnie dla uzyskania lepszych efektów. Jeden zabieg to koszt około stu pięćdziesięciu złoty. Zabieg jest bardzo bezpieczny dla ciała.