Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Mama ucieszyła się z wyremontowanej łazienki - wedkarstwokatowice.pl

Mama ucieszyła się z wyremontowanej łazienki

Moja mama zdecydowała się na remont łazienki. Namawiałam ją na to od dłuższego czasu. Załatwiłam w końcu ekipę remontową i postawiłam ją trochę przed faktem dokonanym. Moja mama jest już starszą kobietą i chciałabym żeby miała więcej udogodnień w swojej łazience. Powiedziałam, że opłacę jej remont i żeby się niczym nie martwiła.

Załatwiłam mamie remont łazienki

remont łazienki w BiałymstokuMam bardzo dobrą pracę i mogę sobie na to pozwolić. Moja mamy łazienka była urządzona jeszcze w starym stylu. Kafelki były już nie modne, miała dużą wannę, która zajmowała pół łazienki. Remont łazienki w Białymstoku może być kosztowny. Ja byłam pewna tej ekipy bo sama z ich usług korzystałam i byłam bardzo zadowolona z jakości ich pracy. Chłopacy byli solidni i sprawnie wykonywali swoje obowiązki. Wiedziałam, że chłopacy sprawnie wykonają swoją pracę i mama będzie zadowolona. Postanowiłam wysłać mamę do cioci czyli jej siostry nad morze. Pogoda była piękna więc mogły sobie spacerować i korzystać ze słońca. Ja w tym czasie kupiłam wszystko co potrzebne do łazienki. Nowe, piękne, jasne kafelki a także umywalkę, toaletę i przede wszystkim prysznic. W starszym wieku prysznic jest wygodniejszy niż wanna. Mama nie będzie miała problemów żeby do niego wejść i wyjść. Z wanną różnie bywa szczególnie kiedy coś się dzieje ze zdrowiem. Mama mieszka sama więc chcę żeby miała więcej komfortu. Właściciel firmy dokładnie wymierzył pomieszczenie i powiedział mi ile czego mam kupić. Sklep zapewniał darmowy transport więc nie musiałam się o nic martwić. Wszystkie materiały budowlane zostały dostarczone na adres mieszkania mojej mamy a pracownicy samodzielnie je wnieśli na drugie piętro. Codziennie po pracy zaglądałam żeby sprawdzić jak idą pracę. Z dnia na dzień było widać postępy. Miałam zaufanie do tej ekipy, Jak u mnie robili remont także mieli klucze bo ja w tym czasie mieszkałam u koleżanki. W ciągu tygodnia łazienka była skończona.

Kiedy moja mama zobaczyła łazienkę aż się wzruszyła. Mówiła, że bardzo jej się podoba i że o takiej zawsze marzyła. kiedyś nie wyobrażała sobie życia bez wanny ale rzeczywiście od dłuższego czasu myślała o prysznicu. Mama ma jednak małą emeryturę i sama nie mogłaby sobie pozwolić na taki generalny remont. Cieszę się, że mogłam jej w tym pomóc.