Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Kupno solidnej klatki dla psa - wedkarstwokatowice.pl

Kupno solidnej klatki dla psa

Kilka tygodni temu adoptowaliśmy z mężem malutkiego szczeniaczka ze schroniska. Piesek był bardzo kochany, ale niestety, kiedy wychodziliśmy z domu do pracy, zaczynał on bardzo szczekać i rozwalać wszystkie sprzęty w domu. Już kilkukrotnie zastaliśmy zdemolowane mieszkanie. Musieliśmy znaleźć jakieś rozwiązanie na takie sytuacje. Po konsultacji z behawiorystą i weterynarzem doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zamykanie na razie pieska w klatce na czas naszej nieobecności.

Zamówiliśmy solidną klatkę dla psa

solidne klatki na zamówienieDosyć długo szukaliśmy odpowiedniej klatki, która będzie spełniała nasze oczekiwania i będzie nadawała się do rozłożenia w domu. W końcu doszliśmy do wniosku, że zamiast szukać gotowych klatek, lepiej będzie zamówić taką, która będzie idealnie dopasowana do naszych potrzeb i preferencji. Udaliśmy się z mężem do sklepu, gdzie można było dostać solidne klatki na zamówienie. Zamówiliśmy klatkę o odpowiedniej szerokości i wysokości. Nasz pies należał do dużej rasy, dlatego nawet jako szczeniak był duży i potrzebował dużo miejsca. Zamówiona przez nas klatka miała odpowiednią powierzchnię, która była miękka i delikatna, dlatego pies mógł się na niej położyć. W klatce znajdowało się również specjalnie przeznaczone miejsce na postawienie miski z wodą i karmą. Najważniejsza jednak była jej solidna konstrukcja. Klatka była wykonana z wysokiej jakości metalu. Pręty były ułożone w taki sposób, aby pies nie mógł ich przegryźć i wydostać się na zewnątrz. Drzwiczki do klatki posiadały także dodatkową blokadę i można było zamknąć je na kłódkę. Pies w tak zabezpieczonej klatce z pewnością nie mógł narobić nam problemów i bałaganu w mieszkanie. Nie możliwe także było, że zrobi sobie krzywdę przewracając klatkę, ponieważ była ona odpowiednio obciążona i nie nawet wskoczenia na nią, nie mogło spowodować, że klatka zatrzęsie się i przewróci.

Musieliśmy poczekać na zamówienie kilka dni, ale zdecydowanie było warto. Klatka była naprawdę wysokojakościowa i świetnie wykonana. Jej dodatkowym atutem było to, że można było ją złożyć w momencie, kiedy nie była używana i nie zabierała ona wtedy dużo miejsca. Dzięki temu nie musieliśmy stale jej omijać i wymijać, kiedy byliśmy w domu. Nasz pies na szczęście szybko ją zaakceptował.