Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Kupione firany bardzo mi się podobają - wedkarstwokatowice.pl

Kupione firany bardzo mi się podobają

Jakiś czas temu zamieszkałam w nowym mieszkaniu. Miałam urządzone wszystkie pokoje według swojego pomysłu. We wszystkich pracach remontowych pomagał mi mój brat. On prowadzi firmę budowlaną i wiedziałam, że mogę na niego liczyć. Remont wykonywał przez kilka tygodni bo miał dużo swoich zleceń ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Wprowadziłam się do mieszkania, kiedy wszystko już było pomalowane i mogłam spokojnie sobie w nim mieszkać. Brakowało kilku dodatków ale cieszyłam się, że jestem u siebie. 

Zdecydowałam się na firany w swoim mieszkaniu

białe firany - sklep internetowyPostanowiłam pomyśleć o swoich oknach. Miałam piękny widok na las z każdego pokoju ale jakoś okna bez firan mi się nie podobały. Postanowiłam pooglądać w Internecie różne dekoracje okien. Spodobały mi się białe firany. Kiedyś uważałam, że są obciachowe ale człowiek dojrzewa i na pewne sprawy z biegiem czasu patrzy zupełnie inaczej. Spodobało mi się kilka sklepów internetowych z firanami. Zdecydowałam się do jednego zadzwonić. Porozmawiałam z właścicielką odnośnie firan, które można u niej zamówić. Sprzedawała białe firany w standardowych wymiarach. Powiedziała jak muszę zmierzyć okna żeby zamówić odpowiedni rozmiar. Wszystko sobie dokładnie zanotowałam i zrobiłam tak jak mówiła. Pani właścicielka była bardzo uprzejma i cieszyłam się, że do niej się odezwałam. Okazało się, że mieszka w tej samej miejscowości co ja więc mogłyśmy się umówić u mnie w domu. Postanowiłam ją zatrudnić żeby dobrała mi odpowiednie firany, które będą najbardziej u mnie pasować. Właścicielka miała podobny gust do mnie więc wszystkie propozycje, które mi przedstawiła bardzo mi się spodobały. Białe firany – sklep internetowy miał sporo klientów. Właścicielka była zadowolona ze swojej pracy. Widać było, że robiła to co sprawia jej przyjemność i była w tym świetna.

Bardzo się polubiłyśmy i nawet utrzymywałyśmy nadal kontakt. Ja co jakiś czas zamawiałam u niej firanki nie tylko dla siebie ale też dla moich znajomych czy jak chciałam zrobić niespodziankę mojej mamie, która bardzo lubiła takie rzeczy. Cieszyłam się, że przygoda z dekoracją okien pozwoliła mi na poznanie bardzo wartościowej osoby, z którą utrzymuję chętnie kontakty.  Często się jej radze o jakieś nowe pomysły na okna i muszę przyznać, że Kaśka świetnie zna się na tym.