Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Kto z Krakowa zajmuje się odbiorem gruzu? - wedkarstwokatowice.pl

Kto z Krakowa zajmuje się odbiorem gruzu?

Ostatnio w moim mieszkaniu przepaliła się instalacja elektryczna. Elektryk stwierdził, że nie da się zrobić nic innego, jak tylko wymienić całą instalację. Zdecydowałem się od razu na remont kuchni, skoro i tak już będę nawet kuł ściany. Remont na szczęście minął szybko i bez żadnych komplikacji. Jednakże, po jego skończeniu zostało mi bardzo dużo gruzu do wywiezienia. Posprzątałem go w worki i teraz musiałem wyrzucić. Z tego, co się jednak dowiedziałem nie mogę tego zrobić byle gdzie.

Tania firma odebrała mój gruz

tani odbiór gruzu z krakowaGruzu nie powinno się składować na zwykłym wysypisku śmieci, dlatego opcja wyrzucenia worków do kontenera, który stał pod blokiem odpadała. Musiałem znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się odbiorem tego typu odpadów. Zadzwoniłem do mojej koleżanki, która jakiś czas temu wyburzała domek u siebie na działce i zapytałem, czy mogłaby mi kogoś polecić. Znała ona jedną renomowaną i fachową firmę z mojej okolicy. Dowiedziałem się od nich, że oferują oni tani odbiór gruzu z krakowa. Nie tracąc czasu od razu zadzwoniłem na podany przez nią numer telefonu i zapytałem o możliwie jak najszybszy termin. Okazało się, że jeśli chodzi sam kontener mogą go oni podstawić już na następny dzień. Miałem do wyboru kontener otwarty lub zamknięty. Zdecydowałem się na tą pierwszą opcję, ponieważ była ona dla mnie dużo wygodniejsza. oferowali oni także usługę sprzątania pobudowanego i wynoszenie gruzu za pomocą ciężkiego sprzętu, jednak w mojej sytuacji sam kontener zdecydowanie wystarczył. Następnego dnia punktualnie przyjechali pod moje mieszkanie i zostawili kontener. Do jutra musiałem przenieść cały gruz do kontenera. Nie był on lekki, ale bez problemu dałem radę. O umówionej godzinie pracownicy firmy zjawili się ponownie, żeby odebrać pełny kontener. Od razu zapłaciłem także za usługę wywozu gruzu pobudowlanego z mojego mieszkania.

Tak jak twierdziła moja koleżanka, cena ta była bardzo przystępna, niska, dlatego nie nadszarpnęła mojego budżetu. Byłem bardzo zadowolony, że udało mi się to tak szybko i sprawnie załatwić. Teraz mogłem już zacząć sprzątanie i cieszyć się moją nowo wyremontowaną kuchnią w mieszkaniu. Pozbyłem się gruzu w tani i legalny sposób. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego niektórzy mają z tym tak duży problem.