Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Kto może stosować elektrody tens ems? - wedkarstwokatowice.pl

Kto może stosować elektrody tens ems?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prowadzi siedzący tryb życia. Zdają oni sobie sprawę, że jest to niekorzystne dla ich zdrowia, ale jednocześnie nie mają wyboru. Często bowiem wynika on z konieczności pracy w pozycji siedzącej oraz siedzenia w trakcie dojazdów do niej. Osoby, które są w takiej sytuacji często siedzą kilka godzin dziennie i nawet, jeżeli dbają o codzienne treningi, to nie zniwelują one skutków tak długiego przebywania w pozycji siedzącej.

Zastosowanie elektrod tens ems

elektrody tens emsJak wspomniano powyżej, wiele osób, które prowadzi siedzący tryb życia, zdaje sobie sprawę, że nie wpływa on pozytywnie na ich zdrowie. Co więcej, często już po niedługim czasie odczuwają jego negatywne skutki. Do najpopularniejszych należą zwiększenie masy ciała i związane z tym konsekwencje, a także bóle stawów oraz kręgosłupa. W tym ostatnim przypadku często bywa to tak dotkliwe, że uniemożliwia nam normalne funkcjonowanie. Warto więc zdawać sobie sprawę, że możemy wykorzystać elektrody tens ems aby temu zapobiec. Służą one do przeprowadzania prostych zabiegów z zakresu fizykoterapii. Bardzo ważny jest tutaj fakt, że takie elektrody nie wymagają dużych sprzętów. Są one podłączane do niewielkich urządzeń, który każdy z nas może zakupić w sklepie medycznym. Dzięki temu, aby skorzystać z elektroterapii nie musimy zawsze udawać się do fizjoterapeuty. Ważny jest tutaj fakt, że prądy tens są rodzajem zabiegu, który jest bezpieczny, dzięki czemu może go przeprowadzić nawet osoba, która nie posiada wiedzy medycznej. Jednak aby zrobić to prawidłowo, warto wcześniej dokładnie zapoznać się z instrukcją lub skorzystać z przeszkolenia przez osobę, która się na tym zna. To pozwoli nam optymalnie wykorzystać możliwości urządzenia i wyciągnąć z niego maksimum korzyści w swojej, indywidualnej sytuacji.

Podsumowując, jeżeli prowadzimy siedzący tryb życia, to często odczuwamy dolegliwości takie jak bóle kręgosłupa. Aby sobie z nimi poradzić, warto zaopatrzyć się w elektrody tens ems. Służą one do wykonywania zabiegów z zakresu fizykoterapii, które mogą być przeprowadzone samodzielnie, w każdym miejscu, w którym mamy ze sobą elektrody. Dzięki temu możemy szybko pozbyć się bólu, jednocześnie nie korzystając z leków, które mogą mieć duże skutki uboczne.