Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Jakim rowerem jest Xduro? - wedkarstwokatowice.pl

Jakim rowerem jest Xduro?

 

Jeżeli planujemy zakup roweru elektrycznego, dobrze jest wiedzieć, że dobrą ofertę ma zaledwie kilka firm. Wśród nich prym wiedzie Haibike, którego pojazdy są najbardziej zaawansowane, a przy tym nadają się zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. 

Gdzie kupić rower elektryczny?

haibike xduroKto interesuje się tematyką rowerów elektrycznych, dobrze sobie zdaje sprawę, że Haibike to w tym momencie firma, której ciężko dorównać. Bowiem zawsze są o krok przed konkurencją, a jej rozwiązania technologiczne są najbardziej praktyczne. Model Xduro już na pierwszy rzut oka wydaje się czymś innym, niż dotychczas widzieliśmy, na co wielki wpływ ma unikalna geometria ramy. Wygląda ona bardzo nowocześnie, ale jej zadaniem jest dbanie o właściwe rozłożenie przeciążeń i obciążeń, które są integralną częścią każdej, ekstremalnej jazdy. Bowiem Haibike Xduro doskonale czuje się w terenie, gdzie może pokazać pełnię swoich możliwości. Przedni oraz tylny amortyzator ze stu pięćdziesięciu milimetrowym skokiem nie tylko doskonale tłumi drgania, ale sprawi, że pokonywanie dużych nierówności, a nawet elementów terenu, będzie nieomal nieodczuwalne. Jeżeli chodzi o cenę, to za Xduro zapłacimy nieco ponad dwadzieścia tysięcy złotych, przy czym trzeba zauważyć, iż za rower tej klasy nie jest to cena wygórowana. Rower osiąga maksymalną prędkość dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę, a po przekroczeniu tego limitu, silnik automatycznie się wyłącza. Jeśli chodzi o panel sterowania, znajdziemy go w kierownicy.

Xduro jest świetnie wyposażony, a jego bateria pozwala na przejechanie ponad stu kilometrów bez konieczności ładowania. Jest to generalnie rzecz biorąc najlepsza bateria, jaka jest dostępna na rynku i sam jej koszt to niemal dwa tysiące złotych.