Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Jaki jest koszt paszy dla konia? - wedkarstwokatowice.pl

Jaki jest koszt paszy dla konia?

Ostatnio mój mąż zrobił mi niespodziankę. Pojechał gdzieś z rana nic mi nie mówiąc i wrócił kilka godzin później wraz z koniem. Prawdziwym koniem, dla którego jak się okazało już od kilku tygodni przygotowywał miejsce w stajni. Byłam bardzo zdziwiona. Nigdy nie miałam kontaktu z takim zwierzęciem, ale postanowiłam że skoro już go mamy, to trzeba się nim dobrze zająć. Mąż miał załatwić wszystkie sprawy poza jedzeniem dla niego. Musiałam więc udać się do sklepu zoologicznego.

Kupiłam paszę dla konia w dobrej cenie

pasza dla koni cenaZależało mi na tym, aby kupić coś wysokojakościowego i odpowiednio zbilansowanego, co będzie zdrowe dla mojego zwierzaka. Wiedziałam, że w niektórych sklepach zoologicznych sprzedaje się tak zwany „zwierzęcy fast food”, ale akurat w tym sklepie znalazłam naprawdę dobrą paszę. Była to rekomendowana przez lekarzy weterynarii pasza dla koni Cena tej karmy była naprawdę niska, przystępna. Nawet się zdziwiłam, że tak dobry produkt można kupić tak tanio. Zaledwie kilkadziesiąt złotych za dwudziestokilogramowy worek. Sprawdziłam jej skład. Zawierała ona około 8% białka oraz 3% tłuszczów. Była więc odpowiednio zbilansowana dla koni i kucyków, które pozostawały w lekkim treningu bądź spędzały czas głównie w stajni i nie biegały zbyt dużo. Pasza zawierała także witaminy w tym przede wszystkim niezbędną dla koni witaminę E oraz makroelementy takie jak żelazo, cynk czy jod. Wiedziałam, że mój koń będzie dzięki takiej paszy zdrowy i ni będę z nim miała żadnych większych problemów zdrowotnych. Już wkrótce przekonałam się, że wybór tej paszy to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Nie da się ukryć, że bardzo smakowała ona konikowi. I nic dziwnego, w końcu miała niewielki dodatek bazylii oraz innych ziół, dzięki czemu bardzo aromatycznie pachniała.

Kupowałam ją od razu w dużych workach, dzięki czemu nie musiałam ciągle jej dokupywać. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ sklep zoologiczny, który ją oferował, mieścił się kilkadziesiąt kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. W dodatku po pewnym czasie zauważyłam, że paszę tę można zamówić kurierem z dostawą do domu, dzięki zakupom internetowym, z których postanowiłam skorzystać następnym razem. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć tak dobrą i tanią karmę dla tego zwierzaka.