Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Innowacyjne duże wanny narożne z hydromasażem - wedkarstwokatowice.pl

Innowacyjne duże wanny narożne z hydromasażem

 

Bardzo popularne ostatnio stały się duże wanny narożne z hydromasażem do łazienki. Trzeba przyznać, że prezentują się one doskonale, szczególnie jeśli kształt wanny jest idealnie dopasowany do wystroju wnętrza. Do tego dochodzi kolejny luksus – hydromasaż, który posiada wiele właściwości. Mam taka wannę, więc mogę coś na ten temat powiedzieć. Na pewno jestem z niej zadowolona, ponieważ kąpiel z hydromasażem wpłynęła dobroczynnie na stan moich mięśni, z którymi miałam problem, ponieważ dostawałam często przykurczy.

Wzrost popularności dużych wanien narożnych z hydromasażem

duże wanny narożne z hydromasażemOdkąd zażywam tej kąpieli, zauważyłam, że mięśnie stały się mniej napięte, ciało rozluźnione i zrelaksowane. wspaniale jest wziąć kąpiel, zaraz po powrocie z pracy, włączyć spokojną muzykę i napić się lampki wina. Dodam, że najnowsze duże wanny narożne z hydromasażem mają w swoim systemie wiele programów. W najbardziej wzbogaconej wersji widziałam aż osiem programów masażu, w tym antycellulitowy. Podobno taki masaż naprawdę podnosi jakość skóry i niszczy cellulit. Moja koleżanka jest tego żywym przykładem, więc może i ja za jakiś czas skusze się na nowy masaż. Póki co, jestem zadowolona ze swojej wanny, choć również nie była ona tania. Zapłaciłam około 2 tysięcy złotych, a do tego doszła praca przy instalacji, więc dodatkowe 300 zł. Jednak nie żałuję tej decyzji, uważam, że zasłużyłam na odrobinę luksusu, a także trochę domowej rehabilitacji. Mój mąż również chętnie korzysta z hydromasażu, ale robi to rzadziej ode mnie. W czasie masażu jest zakaz używania jakikolwiek płynów do kąpieli, szamponów, ponieważ mogą one uszkodzić matę. Dopiero, jak skończymy hydromasaż, zazwyczaj po kwadransie, należy spuścić wodę i wtedy można na nowo napuścić, aby umyć ciało. Warto o tym pamiętać, bo naprawa słono kosztuje.

Sądzę, że najlepsze są duże wanny narożne z hydromasażem, a nie małe. W większej wannie można się spokojnie położyć, wyprostować nogi, odprężyć. Mała wanna tego nie zapewni, oczywiście, tez ma swoje zalety.Dużo zależy od wielkości łazienki i zasobów naszych portfelów, niestety. W każdym razie,oferta rynku jest bardzo szeroka i jest w czym wybierać, wystarczy się zdecydować na zakup wanny z hydromasażem. Ja gwarantuję, że efekt korzystania z dobrodziejstw masażu będzie widoczny już po kilku kąpielach.