Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Idealny pajac do spania - wedkarstwokatowice.pl

Idealny pajac do spania

Na rynku działa nawet kilkanaście tysięcy sklepów z artykułami dla niemowląt, które mogą działać stacjonarnie lub internetowo. Kupimy w nich niemalże wszystko czego potrzebuje każdy noworodek i niemowlak oraz jego rodzice do opieki nad nim.

Wybór najlepszego pajacyka dla niemowlaka?

pajac do spania 86Skompletowanie całej wyprawki dla malucha może pochłonąć sporo pieniędzy, ponieważ niektóre elementy takie jak wózek, łóżeczko czy fotelik samochodowy, mogą sporo kosztować. Jednak jest sporo mniej kosztownych rzeczy, które również będą przydatne. Przede wszystkim jest to pościel, kocyk, smoczki, butelki czy ubranka. Szczególnie tych ostatnich trzeba mieć sporo, ponieważ często bywa konieczność przebierania malucha nawet kilka razy dziennie. Rodzice najczęściej kupują maluchom body, gdyż przydają się one do codziennego zakładania, ale także na specjalne okazje, ponieważ są uniwersalne. Dzieci w wieku niemowlęcym dość dużo czasu spędzają w łóżeczku na odpoczynku i spaniu, dlatego trzeba zadbać także o odpowiednią piżamkę. Najlepszy będzie pajac do spania 86, który stanowi jednoczęściowe ubranko, z rozpięciem z przodu na całej długości. Dzięki takiej formie ubrania, może je łatwo założyć i ściągnąć, bez konieczności wkładania przez główkę. Pajace są dostępne w sprzedaży w rozmiarze od pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem, ale znajdziemy także nieco większe rozmiary, ponieważ także starsze maluchy je noszą. Przeważnie rodzice zakładają maluchom pajace do momentu aż nie przestaną stosować pieluszek, to nawet dwulatki je noszą.

Poza wyborem fasonu, koloru i rozmiaru, trzeba sprawdzić jakość materiału z jakiego są wykonane pajacyki. Najlepsze będą bawełniane, ponieważ doskonale chłoną nadmiar wilgoci i pozwalają skórze oddychać, przez co maluchy się nie pocą.