Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Idealny nocleg w Zielonej Górze - wedkarstwokatowice.pl

Idealny nocleg w Zielonej Górze

Mamy wakacje. W końcu! Szczerze przyznam, że nie mogłam się doczekać. To był bardzo ciężki rok. Pełno pracy i nauki. Jednak bardzo cieszę się z tego czasu. Udało mi się bardzo dużo osiągnąć. Uważam, że zasłużyłam na porządne wakacje. Mój chłopak od dawna chciał pojechać do Zielonej Góry do naszych przyjaciół. Postanowiłam wykorzystać okazję i zarezerwowałam hotel.

Hotel w Zielonej Górze to najlepsza opcja! 

tani nocleg zielona góraUdało mi się znaleźć rewelacyjną ofertę. Przepiękny hotel. Jak widać łatwo znaleźć tani nocleg Zielona Góra jest pod tym względem rewelacyjna! Mój chłopak był mega szczęśliwy, kiedy mu o tym opowiedziałam. Kiedy udało nam się już spakować, wsiedliśmy do pociągu i ruszyliśmy do Zielonej Góry. Hotel okazał się być naprawdę na bardzo wysokim poziomie, ale zanim do tego przejdę, napiszę o tym jak wyglądały nasze wczasy. Nigdy nie przypuszczałam, że Zielona Góra jest tak ciekawa i ma aż tyle atrakcji turystycznych! Nasz szlak turystyczny rozpoczęliśmy od słynnej Palmiarni. To niesamowite miejsce. A do tego wstęp jest za darmo. W środku, znajduje się wspaniała kawiarnia z przepyszną kawą! Nigdy nie piłam lepszej kawy. W Palmiarni mamy pełno egzotycznych kwiatów i ryb. Są nawet żółwie! Drugim celem naszej wyprawy było Muzeum Wina. Mój chłopak jest prawdziwym koneserem wina. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej wyprawy. Przejdźmy teraz do naszego lokum. Przyznam szczerze, że chyba nigdy nie byłam w tak pięknym hotelu. Nasz pokój był bardzo przestronny i słoneczny. Posiadał ogromne łóżko. Wielką przesuwaną szafę. Mogliśmy korzystać z biurka i dwóch nocnych stolików. Bardzo dużym udogodnieniem było to, że przy łóżku znajdowały się dwie lampki nocne. Uwielbiamy czytać książki wieczorem, także lampki są dobrym patentem w naszej sytuacji. A co najważniejsze! Mieliśmy wspaniałą łazienkę z ogromną wanną z hydromasażem! Idealna do wieczornego wyciszenia i regeneracji! Można odpocząć i się zrelaksować. Polecam każdemu. Pokój był zachowany w białych barwach.

Całość przełamują turkusowe zasłony i liliowe ozdoby. Wszystko sprawia, że pokój wygląda bardzo elegancko. Łazienka, także była na bardzo wysokim poziomie. Kryształowe lampy, ozdobne zapachowe świeczki. No i rzecz najważniejsza to to, że codziennie sprawdzano czy mamy czyste ręczniki i dbano o porządek, tak aby umilić nam pobyt.