Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Handmade znowu na czasie - wedkarstwokatowice.pl

Handmade znowu na czasie

 

Jakiś czas temu odebraliśmy z mężem nasze pierwsze, wspólne mieszkanie. Nie mogłam się doczekać tego momentu. Długo szukaliśmy tych naszych idealnych czterech ścian i tak też się w końcu stało. Lata mieszkania w wynajmowanych mieszkaniach zdecydowanie się opłaciło, bo naprawdę lepszego miejsca niż to po prostu nie mogliśmy sobie wyobrazić. 

Jak ozdobić to mieszkanie?

ozdoby handmade sklepJuż od dawna mieliśmy wstępnie zarys tego, jak urządzimy to mieszkanie. W końcu mieliśmy bardzo dużo czasu na szukanie przeróżnych inspiracji i pomysłów. Odwiedziliśmy też masę nowych mieszkań naszych znajomych, więc wiedzieliśmy już co i jak. Mieliśmy wybrane wszelkie możliwe meble, podłogi, kolory ścian. Kiedy już to wszystko urządziliśmy, to jednak wydawało nam się, że te pomieszczenia są jakieś takie puste, bez wyrazu i mało przytulne. Musieliśmy pomyśleć w takim razie o jakiś ozdobach, bardziej domowych elementów. Przeglądałam różne strony internetowe z asortymentem, ale nic nie wpadło mi w oko. Zobaczyłam jednak wielki baner z napisem ”ozdoby handmade sklep”. Od razu kliknęłam. Pomyślałam, że to fajny pomysł, aby w domu mieć dekoracje ręcznie wykonane, bo to zawsze sprawia, że te wnętrze wygląda dużo cieplej. Znalazłam w tym sklepie wiele ciekawych i przede wszystkim piękne rzeczy. Były tam małe aniołki, zawieszki, obrazy, dekoracje ścienne, a nawet różne woreczki zapachowe, np lawendowe. Od razu zamówiłam parę rzeczy, a najbardziej oczekiwałam na te woreczki. Nie mogłam się doczekać, aż nasze mieszkanie zacznie pachnieć lawendą. Taki swojski klimat, który mi się marzył. Zauważyłam jeszcze parę innych ciekawych rzeczy, jednak pomyślałam, że najpierw poczekam, aż przyjdzie to zamówienie i wtedy zobaczę i ocenie, czy warto zamówić więcej rzeczy. Chciałam się upewnić, że wszystko będzie tak, jak być powinno. Pierwszy raz zamawiałam coś własnoręcznie robione i nie wiedziałam za bardzo, jak to będzie wyglądać.

Kiedy przyszła moja paczka z zamówieniem, to naprawdę wszystko było warte swojej ceny. Każdy element obejrzałam dokładnie i wszystko było zrobione z największą starannością, dbałością o najmniejszy szczegół. Jak je tylko zobaczyłam, to wiedziałam, że nie skończy się na jednym zamówieniu z tego sklepu. Już patrzę za kolejnymi drobiazgami, które upiększą mój dom.