Gdzie w Radzyminie zrobię zdjęcie noworodkowi?

Kiedy byłam w końcówce ciąży z naszym pierwszym dzieckiem, mąż zaproponował, żeby po porodzie urządzić dziecku sesję fotograficzną. Muszę przyznać, że ten pomysł bardzo mi się spodobał. Stwierdziłam, że taka sesja noworodkowa, to świetny pomysł na to, aby zatrzymać te ulotne chwile w kadrze zdjęcia. Jeszcze kiedy byłam w ciąży, zaczęliśmy szukać fotografa, który wykonałby dla nas odpowiednie zdjęcia.

Piękne fotografie noworodkowe dla naszego dziecka

fotografia noworodkowa radzyminZależało nam z mężem na tym, aby wybrać fotografa, który posiada doświadczenie w fotografii noworodkowej i wie jak pracować z tak małymi dziećmi. Wiedzieliśmy, że uchwycenie noworodka na zdjęciu tak aby wyglądał przynajmniej ładnie, nie jest proste. Fotograf musiał mieć profesjonalny sprzęt, którym nie wystraszy dziecka. Poszukiwania takiego fotografa rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: fotografia noworodkowa radzymin, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Znalezienie fotografa, który posiada odpowiednie kwalifikacje okazało się bardzo proste. Polecało go wielu rodziców i innych klientów. Ten fotograf miał wieloletnie doświadczenie jeśli chodzi o wykonywanie fotografii noworodkowej, co potwierdzało jego bogate portfolio. Muszę przyznać, że wszystkie zdjęcia noworodków, były bardzo ładne, robione w niecodziennych plenerach i ciekawych aranżacjach.

Jak tylko urodził się nasz syn, od razu zapisaliśmy do tego fotografa na sesję noworodkową. Od razu po sesji otrzymaliśmy wywołane zdjęcia. Musieliśmy poczekać na nie, tylko jeden dzień. Muszę przyznać fotografię noworodkowe jakie wykonał ten fotograf były naprawdę piękne i unikalne, wykonane w wysokiej jakości i bez rozmazanych pikseli. Poza tym fotograf posiadał sprzęt bez lampy błyskowej, który był bardzo cichy, dzięki czemu nie wystraszył on nim naszego dziecka i można było w spokoju robić mu zdjęcia.