Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Gdzie w Katowicach znajdę biuro nieruchomości? - wedkarstwokatowice.pl

Gdzie w Katowicach znajdę biuro nieruchomości?

Ostatnio dowiedziałam się, że odziedziczyłam po dziadkach dość spory domek na przedmieściach Katowic. Nie planowałam w najbliższym czasie przeprowadzki na wieś. Mieliśmy z mężem mieszkanie w centrum Katowic, w dużym i ładnym bloku, i to nam odpowiadało. Postanowiliśmy spieniężyć mój spadek, a pieniądze odłożyć na przyszłość. Ponieważ nie znałam się w ogóle na sprawach majątkowych ani na sprzedaży mieszkań, zdecydowałam że najlepiej będzie zatrudnić biuro nieruchomości, które zajmie się tym tematem za mnie.

Wybór najlepszego biura nieruchomości

najlepsze biuro nieruchomości - KatowiceZależało mi na tym, aby sprzedażą mojego domu zajęło się najlepsze biuro nieruchomości. Sprawa była skomplikowana, bo oprócz sprzedaży domu należało jeszcze uregulować wszelkie sprawy spadkowe. Poszukiwania takiego biura nieruchomości rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: najlepsze biuro nieruchomości – Katowice, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć polecane i rekomendowane biuro nieruchomości. Oferowało ono nie tylko pośrednictwo przy kupnie i sprzedaży mieszkania, ale także pomoc z załatwieniem wszelkich formalności, sądowych, bankowych oraz z urzędem miejskim i skarbowym. Klienci wystawili temu biuru nieruchomości bardzo pozytywne komentarze. Zdecydowałam się zadzwonić pod podany numer. Dodzwoniłam się bez problemu i umówiłam na spotkanie z ich przedstawicielem handlowym. Spotkanie odbyło się w moim odziedziczonym domu i agent od razu dokonał wyceny mieszkania, a także podpowiedział jak najlepiej przygotować dom na wizyty potencjalnych kupców. Nie zamierzałam remontować mieszkania, ale dokonałam tam kilku zmian stylistycznych, które powodowały, że mieszkanie stawało się w oczach kupców bardziej interesujące. Udzieliłam swojemu agentowi nieruchomości wszelkich pełnomocnictw do załatwienia spraw spadkowych i związanych z umową kupna – sprzedaży.

Bez problemu udało mu się znaleźć odpowiedniego kupca na moje mieszkanie. Dom został sprzedany w bardzo dobrej cenie, która mnie usatysfakcjonowała. Kolejną zaletą tego biura nieruchomości było to, że pobierali prowizję dopiero po sprzedaniu mieszkania i wcześniej nie musiałam nic płacić. Prowizja była zależna od ceny za jaką mieszkanie zostało sprzedane, dzięki czemu miałam pewność, że uzyskałam za niego naprawdę dobrą kwotę.