Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Elegancka sukienki na imprezę z usztywnianymi miseczkami - wedkarstwokatowice.pl

Elegancka sukienki na imprezę z usztywnianymi miseczkami

Niedługo wybieram się na imprezę zakładową ze znajomymi. Mamy już wynajętą salę, catering i oprawę muzyczną. Mam tylko jeden problem, który mnie dręczy: nie mam w co się ubrać. Jest to mój odwieczny problem, do którego przyzwyczaił się mój partner. Lubię go pytać o porady modowe, ponieważ jest stylistą i świetnie zna się na swoim zawodzie. Zawsze też wie, co jest obecnie na czasie i w czym dobrze wyglądam. To prawdziwy skarb.

Szeroki wybór imprezowych sukienek z usztywnianymi miseczkami

imprezowa sukienka z usztywnianymi miseczkamiPowiedział mi, że najkorzystniej wyglądam w sukienkach koktajlowych, Które doskonale tuszują mankamenty mojej sylwetki. Mam za szeroki biodra, na punkcie których dostaję obsesji. Natomiast mogę pochwalić się zgrabnymi nogami i wspaniałym biustem, którego lubię eksponować. Myślę, że idealna będzie dla mnie imprezowa sukienka z usztywnianymi miseczkami na cienkich ramiączkach. Usztywniane miseczki pozwolą mi utrzymać mój biust w ryzach, tak aby korzystnie i apetycznie wyglądał. Nie lubię epatować swoimi walorami, ale chcę je delikatnie podkreślić, aby prezentować się kobieco i z klasą. Zresztą, mój partner byłby bardzo zazdrosny, gdybym pokazała za dużo. Zależy mi tez na tym, aby moja nowa sukienka była dopasowana i nie odstawała. Chcę podkreślić swoją figurę, bo ma ładny kształt klepsydry. Wszystkie moje koleżanki są zazdrosne o nią, z czego jestem dumna. Często noszę tez paski, podkreślające talię i optycznie wyszczuplające sylwetkę. Sukienka powinna mieć dekolt kopertowy, nie za duży. Dobrze, gdyby na plecach tez był niewielki dekolt, bo to pozwoliłoby odciągnąć uwagę od moich zbyt szerokich ramion. Jeśli chodzi o długość, to najlepiej aby sukienka była lekko przed kolano, gdyż posiadam niezwykle zgrabne nogi i lubię je eksponować. Do całej stylizacji założyłabym wysokie szpilki w kolorze czerwonym albo czarnym i skórzaną torebkę. Najchętniej założyłabym sukienkę koktajlową w kolorze zielonym, bo to najmodniejszy odcień tego sezonu.

Udało mi się znaleźć wymarzoną sukienkę koktajlową na jednej ze stron internetowych sklepu z odzieżą damską. Sukienka jest wykonana z wysokiej jakości bawełny, bez domieszek sztucznych materiałów. Zapłacę za nią jedyne sto złotych, a przesyłka jest gratis. Myślę, że trafiłam na prawdziwą okazję. Dobiorę jeszcze odpowiednią biżuterię.