Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Drukowanie kalendarzy w kształcie piramidek - wedkarstwokatowice.pl

Drukowanie kalendarzy w kształcie piramidek

W trakcie swoich doświadczeń, jako szefowa firmy, ważne jest, by w biznesie utrzymywać dobre stosunki z pracownikami. Ludzie muszą czuć się doceniani i najlepiej dbać o nich w szczególnych momentach, by czuli, że są częścią czegoś więcej niż zwykłej pracy, do której przychodzi się z musu i zostawia za sobą z przyjemnością. Dlatego też w pierwszym roku, kiedy zaczęłam zatrudniać ludzi, postanowiłam w jakiś sposób pokazać im, że zależy mi na utrzymaniu ich w dobrych humorach, co ma się również przysłużyć lepszym wynikom zawodowym.

Kalendarz w kształcie piramidki do drukowania

kalendarze piramidki - drukowaniePoczątkowo nie myślałam o tym w ten sposób. Jednak po wielu rozmowach z moją przyjaciółką, która również prowadzi firmę, doszłam do wniosku, że nie chciałabym popełnić jakichś błędów w relacjach z pracownikami. Chciałam mieć w nich zaufania i chciałam, żeby czuli, że cieszę się, że dla mnie pracują. Postanowiłam zrobić im prezent akurat w momencie, gdy zbliżał się Nowy Rok. A jaki może być lepszy prezent na Nowy Rok, jeśli nie nowy kalendarz na rok kolejny. Stwierdziłam, że najlepiej w tej sytuacji pasować będą kalendarze piramidki – drukowanie ich natomiast chciałam zlecić odpowiedniej firmie, która zajmuje się tym na co dzień. Chciałam stworzyć kalendarze, które będą bardzo przydatne, ale jednocześnie będą spersonalizowane i będą przypominać o naszej firmie. Sama więc przygotowałam projekt i dogadałam się z osobą, która miała drukować je, co do szczegółów. Ogólnie wyszło kilkanaście takich kalendarzy, więc chciałam, żeby każdy był wykonany porządnie, aby nikomu nie trafił się jakikolwiek felerny egzemplarz. Miałam jednak zaufanie do drukujących je osób, bo specjalnie wybrałam taką drukarnię, która miała wielu klientów, którzy nie wahali się jej polecać i dobrze o niej mówić, a to zawsze znaczy wiele.

Wymyślone przeze mnie kalendarze w kształcie piramidek bardzo spodobały się wszystkim pracownikom. Szczególnie fakt, że były specjalnie stworzone na tę konkretną sytuację, a nie były tak po prostu wybranym standardowym kalendarzem, bez dostosowania ich pod moich pracowników. Wiem, że ten drobny gest miał duży wpływ na to, że wszyscy poczuli się lepiej, co liczę, że będzie miał wpływ na efektywność pracowniczą i chęć polepszania sytuacji firmy.