Dobór strojów kąpielowych przy małym biuście

Dobór strojów kąpielowych przy małym biuście

Dobranie odpowiedniego stroju kąpielowego stanowi niemałe wyzwanie. Wybór nie tylko musi być zgodny z gustem i zmysłami estetycznymi, ale również być dopasowanym do odpowiedniego rodzaju sylwetki. Na szczęście wybór wciąż się powiększa i nie zależnie od tego, jaki rozmiar nosimy, coraz łatwiej jest dobrać strój idealny.

Ja dobrać strój kąpielowy przy miseczce A?

stroje kąpielowe miseczka aJeśli chodzi o stroje kąpielowe miseczka A może wydawać się stanowić problem przy dobieraniu odpowiedniego stroju plażowego, jednak wcale nie musi tak być. Warto jest przed rozpoczęciem wielkich poszukiwań poznać pewne zasady i porady dotyczące dobierania góry stroju kąpielowego do mniejszego biustu. Niekoniecznie jedynym rozwiązaniem jest postawienie na biustonosze push-up, chociaż z pewnością może to być dobry trop, lecz można uwydatnić małe piersi w inny sposób. W przypadku miseczki A warto jest unikać gładkich gór stroju, należy za to stawiać na falbanki, wiązania, frędzle czy marszczenia, które optycznie powiększają biust, a sama stylizacja plażowa nabierze w ten sposób charakteru i lekkości. Natomiast jeśli chodzi o dobór ramiączek, to korzystne będą staniki wiązane na szyi, a także takie z odpinanymi ramiączkami. Sprawdzą się również biustonosze typu bardotka, które uwagę zwrócą na ramiona i obojczyki. Kolory, które szczególnie dobrze wyglądają na kobietach o małym biuście to biały i czerwony, jednak wszystko zależne jest od typu urody i tego, w jakich barwach czujemy się najlepiej.

Zakup strojów kąpielowych kojarzy się z długim okresem żmudnych poszukiwań. Strój plażowy ma nie tylko odpowiadać na potrzeby estetyczne, ale również by odpowiednio dobrany do figury, aby odpowiednie miejsca uwydatniał, a niektóre zakrywał. Okazuje się to być dużym wyzwaniem, ale jest łatwiejsze, jeśli pozna się pewne zasady.

Close Menu
×
×

Koszyk