Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Czym są rolety zebry? - wedkarstwokatowice.pl

Czym są rolety zebry?

 

Kiedy poszukujemy produktów, które pozwolą nam na efektywne kontrolowanie ilości promieni słonecznych wpadających do wnętrza naszego mieszkania, na rynku znajdziemy całkiem sporo różnorodnych propozycji. Dość ciekawym rozwiązaniem, które cieszy się rosnącą popularnością u klientów, z całą pewnością są rolety, które dostępne są w sprzedaży w sklepach z wyposażeniem do domu, cechują się dużym zróżnicowaniem.

Projekt rolety zebry

roleta zebraRolety, które znajdziemy na polskim rynku, cechują się dość zróżnicowaną strukturą. Po pierwsze, znajdziemy wśród nich produkty, które wykonane są z jednolitego materiału, dzięki któremu możemy niezwykle efektywnie i całkowicie odciąć się od świata zewnętrznego, nie wpuszczając do pomieszczenia żadnych promieni słonecznych. Obok tych rolet znajdziemy również produkty, które zrealizowane są z dwóch różnych materiałów – jednego nieprzezroczystego, drugiego zaś przepuszczającego częściowo światło słoneczne. Tego typu roleta to roleta zebra. Jej nazwa w dużej mierze związana jest z naprzemiennymi pasami, które zrealizowane są z dwóch, wspominanych materiałów. Dzięki funkcjonalności, jaką charakteryzuje się roleta zebra, mamy możliwość całkowitego lub częściowego ograniczenia promieni słonecznych wpadających do danego pomieszczenia. Tego typu rolety swoje zastosowanie znajdują coraz częściej w mieszkaniach zlokalizowanych w blokach, ponieważ spełniać mogą rolę nie tylko zasłony, ale również i firany ograniczającej widok z zewnątrz do naszego mieszkania. Oczywiście, wszystkie rolety zebry cechują się dość łatwym montażem, co pozwala na samodzielne ich zamocowanie właściwie zaraz po ich zakupieniu i przyniesieniu do domu. Większość tego typu rolet możemy zamocować bezinwazyjnie, co jeszcze bardziej przekonuje dużą część klientów do zakupienia właśnie tych produktów.

Kiedy interesują nas rolety zebry, nazywane też roletami dzień i noc, na polskim rynku znajdziemy całkiem dużą liczbę producentów, którzy produkują rolety cechujące się dość zróżnicowanymi wariantami kolorystycznymi. Dzięki temu mamy możliwość dokonania zakupu produktu, który będzie dla nas nie tylko funkcjonalny, ale również w odpowiednim stopniu estetyczny z uwagi na kolor, w jakim został wyprodukowany, a co za tym idzie, dopasowanie barwą do wystroju wnętrza.